BYU

BYU – BYU LIFE

Když jsme před lety začínali s mojí ženou BYU, netušili jsme, jak velké rozměry na naší cestě nalezneme. Potkali jsme spousty zajímavých lidí, navštívili mnoho poučných akcí, četli úžasné knihy a při tom se stále učili, učili, učili.

Na naší celoživotní cestě jsme měli to štěstí, že se nám podařilo dosáhnout všech našich snů a cílů. A že jich bylo…. 🙂 Měli jsme hodně peněz, udělali závratnou kariéru v mezinárodních firmách, měli své úspěšné firmy, měli rodiny, děti, cestovali jsme po světě. Prostě se nám plnil jeden sen za druhým. Ale uvnitř bylo pořád jakési prázdno.
To prázdno nás pak přivedlo k velkému zlomu. Chtěli jsme zažít naplnění, štěstí. A na této cestě jsme se naučili úžasné věci. A nyní, když máme za sebou prožité sny a nyní umíme žít i šťastný život, chceme, aby si tento život mohli prožít i ostatní. Proto jsme zahájili řadu seminářů, kurzů, přednášek a videí.

Poznali jsme, že skutečný klíč ke štěstí je v každém z nás, uvnitř. Je to náš přirozený talent, GÉNIUS, se kterým jsme přišli na tento svět. A my nyní víme, že rozvojem tohoto talentu, tohoto GÉNIA dosáhnete jak úspěchu, tak i štěstí.

My budeme ve vzdělávání tohoto typu pokračovat a budeme vše předávat ostatním, protože čím více šťastných lidí kolem sebe budeme mít, tím spokojenější budeme i my. Nechceme žít ve světě bručounů a neštěstí. Toho je na světě už více než dost. A tak si chceme kolem sebe vytvořit prostředí, kde bude vládnout štěstí, pohoda, radost, krása, kvalita, harmonie. Chceme lidi naučit třem základním pilířům štěstí: naplnění – rovnováha – růst.

Přidejte se k nám i vy. Napište nám. Moc rádi se vám budeme snažit vyjít vstříc.

Naučíme vás BYU – „Be You“ – Buď sám sebou. Prožijete tak BYU LIFE – Byutiful Life – krásný život 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.