JAKÝ JE VÁŠ PŘIROZENÝ TALENT
Každý z vás má své přirozené talenty. Ukazují, na co mátepřirozené nadání a k čemu naopak energii nemáte. Tyto energie jsou určující pro vaši životní cestu. Je to vaše „výbava“ na cestu životem. Pokud máte ve svém pomyslném „batohu“ mačky, cepín a lana, pak byste asi neměli trávit život na pláži. Pokud tam máte plavky a ploutve, bude zase lezení po horách hodně namáhavé. 
Když totiž využíváte své talenty, tak se vše jeví snadné a jednoduché. Překážky pak pro vás nejsou překážkami, protože je dokážete velmi snadno překonat. Vše vám jde jakoby samo. Staří čínští mudrci tomu říkali žít „wu wei“ – konat nekonáním. To je způsob života, který vás vůbec nevyčerpává, naopak vás nabíjí novou a čerstvou energií. Proto způsob „wu wei“ byl považován za nejlepší recept pro zdraví a dlouhověkost. 
Pokud ale v životě děláte práci, která vašim talentům neodpovídá (a takových lidí je dnes většina), pak je váš život těžký, složitý, frustrující. Proto zažíváte pocity stresu, depresí, nespokojenosti. Je to život velmi vyčerpávající a nenaplňující.
Každý by měl znát své přirozené talenty a rozvíjet je. Jedině tak budete žít život, který vás uspokojuje a který vás stále posouvá dopředu. Rozšiřujte svoji komfortní zónu, užívejte si to, co vám dělá dobře a vše ostatní přenechte těm, kteří mají talenty, které nemáte vy.
Pokud chcete poznat své přirozené talenty, napište si o tabulku talentů na dasa@byu.cz. Zašleme vám ji zcela ZDARMA. Poznáte své talenty, pochopíte, jaká je vaše životní cesta, vaše kariéra a jak ji můžete rozvíjet.
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.