STŘEDNÍ ŠKOLA – CESTA KE ŠTĚSTÍ VAŠICH DĚTÍ


Míří vaše dítko na střední školu? 

Střední škola je velkým mezníkem pro naše ratolesti, ale také pro nás rodiče. Děti potřebují od nás velkou podporu v rozhodování. Jsou totiž ještě ve věku, kdy o své budoucnosti nemají konkrétní představy a jsou často zmatení. Neumí si představit k čemu středoškolské studium je. Často to vnímají jen jako „další“ školu. Ale střední škola by měla být právě prvním krokem k naší budoucnosti. Základní škola je pro každého „stejná“. Musíme jí projít všichni. Ale střední školu si již vybíráme a měli bychom ji vybírat podle toho, kam míříme ve své budoucnosti. Je to již příprava do našeho budoucího života.
Jak ale správně určit, která je škola je ta pravá? Pomůže vám znalost přirozeného talentu dětí. Můžete si zdarma objednat tabulku talentů u nás na dasa@byu.cz.  Poznáte tak, terý studijní obor je ten, který našim dítkám pomůže v jejich šťastné budoucnosti.
Kolik z nás rodičů ve finále dělá práci, která odpovídá našemu vzdělání? A je to škoda. Nevyužili jsme možnost zvolit tu správnou školu, která by nás dobře připravila na naší cestu. A tak mnozí z nás jdou na cestě, která často ani není naše a nemáme na ni žádnou přípravu ze školy a začínáme od nuly. To je škoda, je to zbytečně náročné.
Každý rodič by se měl snažit, aby se jeho děti měly lépe. A proto bychom měli dětem pomoci již s výběrem správného studia. Každý člověk by měl v životě rozvíjet své přirozené talenty. Každý se rodí „géniem“. Jen je třeba ho poznat a rozvíjet. Znáte-li dobře přirozený talent svých dětí, pak můžete snadno vybrat správný studijní obor, který bude tyto přirozené talenty rozvíjet. O to pak bude jejich cesta za štěstím v životě jednodušší. Pokud je však dáte na školu, která půjde proti jejich přirozenému nadání, budou se trápit, škola bude jen „otrava“ a nic jim do života nepřinese.
Poznejte proto přirozené talenty svých dětí a rozvíjejte je spolu s nimi. K tomu má sloužit i střední studijní obor. Zde se mají začít rozvíjet přirozené osobnosti našich dětí. Zde se pomalu stávají z dětí dospělí. Proto se také maturitě říká „zkouška z dospělosti“. Pokud chcete znát přirozené talenty svých dětí a odhalit, kde se skrývá právě ten jejich génius, napište nám na dasa@byu.cz. Pošleme vám zdarma tabulku talentů vašich ratolestí. Pomůže vám nejen poznat jejich talenty, ale také chápat jejich chování a postoje. Objevíte přirozenou osobnost svých dětí. Pomůže vám to také v budování krásného vztahu s nimi.
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.