AKADEMIE ŠTĚSTÍ – PRO FIRMY

Vzhledem k tomu, že prací trávíme více jak 1/3 svého života a více jak polovinu svého aktivního života (bez spánku), pak si jistě uvědomíte, jak důležitá práce je pro náš šťastný život.

HAPPY FIRM

Život nejsou jenom radovánky, jsou to i povinnosti, zodpovědnost. Ale aby nám i tyto povinnosti přispívaly ke šťastnému životu, je nutné pro to něco udělat. Nelze však rozdělovat život na pracovní a soukromý. Nemůžeme si říci: „No tak v práci to nějak překousnu a doma budu „happy“.“ Život máme jen jeden a práce do něho patří. Proto jsme připravili jednoduchý program pro firmy na jehož základě mohou přispívat nejen k úspěchu své firmy, ale také k celkovému pocitu štěstí jak vedení, zaměstnanců, ale také svých zákazníků.

Je zřejmé, že štěstí bude čím dál tím více tím hlavním měřítkem úspěchu. Být bohatý, ale nešťastný není rozhodně to, co bychom nazvali úspěchem. Dnešní znalosti, věda, technika, celkový vývoj společnosti vám již umožňují, abyste i své povinnosti nastavili tak, aby byly přínosem pro váš šťastný život.

Budete-li mít zájem dozvědět se něco více o našem novém programu pro firmy, tak jukněte sem:

AKADEMIE STESTI – PRO FIRMY.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.