NOVÝ PROGRAM PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Šťastný život je základní hodnotou lidského života. Co to šťastný život je, jak ho vytvořit a žít nás však nikdo neučí. Ti šťastnější jsou vedeni svojí rodinou, rodiči či prarodiči, kteří své děti či vnuky vedou ke štěstí díky svým zkušenostem. Mnozí však takové štěstí nemají. Funkce rodiny je velmi oslabena a tak většina lidí je odkázána na školu či své okolí.

Když si ale uvědomíme kvalitu našeho školství, jak se o ně stará stát, pak se s hrůzou musíme ptát, k čemu vlastně ty naše děti vychovává a proč.

fotka - hanka cb

Hanka Špitálníková
Manažerka projektů pro školy a školky

Proto se v Akademii štěstí chceme věnovat i dětem a mladistvím. Chceme jim ukázat, že štěstí opravdu existuje, chceme jim ukázat jeho hodnotu a cestu ke šťastnému životu. Chceme být i průvodci na této cestě.

Vytvořili jsme program pro děti a mladistvé, který chceme ve spolupráci s jednotlivými školami uvést do života. Chceme dětem vysvětlit, z jakých elementů se štěstí skládá. Ukázat jim důležitost poznání sebe sama, své životní cesty, svých cílů, vztahů, rodiny, tradice, zdraví apod. Tyto důležité věci by měly být součástí základního života vyspělé společnosti. Bohužel nejsou.

Program je již aktuální a lze ho hned spustit na jakékoliv škole či školce. Pokud byste jako škola či školka, nebo i jako rodič měli o projekt zájem, dejte nám vědět. Rádi s vám setkáme a program představíme.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.