OSVĚDČENÉ RADY PRO ŠŤASTNÝ ŽIVOT

Pár osvědčených tipů, jak si upevňovat své štěstí v životě:

happy life II

  • Snižte množství aktivit, které děláte každý den. Opravdu není nutné ke štěstí, abyste museli zvládat vše, co se nyní snažíte stihnout.
  • Dělejte jen takové aktivity, ve kterých jste skutečně dobří. Pokud vám něco jde jakoby „samo“, znamená to, že k tomu máte přirozený talent, který máte v životě využívat. Pokud podnikáte, pak podnikejte v takových oborech, ke kterým máte právě tento přirozený talent. Vše ostatní vás jen vyčerpává.
  • Snižte příval informací. Odstřihněte se od všech zdrojů informací, které nemají pro vaše štěstí žádný význam. Informace jsou důležité, ale jen v případě, že je aktivně využíváte. Pokud jsou to jen „informace pro informace“, pak vás jen zahlcují a aktivitu naopak blokují.
  • Svoji práci si nastavte tak, aby vás práce nepotřebovala „24 hodin denně, 7 dní v týdnu“. Co nejvíce práce delegujte na ty, kteří ji umí udělat lépe a rychleji, než vy sami.
  • Pokud máte pocit, že byste něco měli udělat, udělejte to hned, na nic nečekejte.

Ulehčujte si život. To, že máte život komplikovaný, že jste příliš vytíženi neznamená, že se máte lépe, protože toho více stíháte. V životě je to naopak. Šťastní jsou ti lidé, kteří mají život jednoduchý. Mají dostatek času si vše užít, vychutnat a vše dělají postupně. Vědí, že nemohou vnímat víc věcí najednou. Buďte i vy šťastní a život si užívejte.

http://www.akademiestesti.webs.com

http://www.cernakinteriordesign.webs.com

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.