PROJEKT HAPPILLIONAIRE

Akademie štěstí spustila nový projekt s názvem HAPPILLIONAIRE. V názvu je vyjádřen záměr projektu spojením dvou slov: HAPPY a BI(MI)LLIONAIRE. Tedy štěstí a hojnosti. Tento projekt jsme zahájili proto, že mnoho našich studentů se hlásí ke šťastnému životu, ale zápasí s hojností. Jakoby bylo v jejich podvědomí jasně rozděleno: buď štěstí, nebo bohatství. Bohužel k tomu přispělo i 40 let komunismu u nás, kdy bohatství bylo považováno za zlo a peníze kazily život a štěstí. Bohužel k tomu přispívá i dnešní doba, kdy většina bohatých není zrovna symbolem čestného a šťastného života. Bohatství tak u hodně lidí má opravdu nálepku zla.

Bohatství však zlem není a nikdy nebylo. Stará učení i náboženství naopak vyzývají k hojnosti. Hojnost zde však není pojmem „utrhni, co můžeš“, ale vyzývá ke starání se o své statky a jejich rozmnožování. Rozmnožování je přírodní zákon. Vše se na této planetě rozmnožuje. Základní potřebou člověka je přežití, tedy zajištění kontinuity rodu a tím rozmnožování. Bible nás lidi usadila do ráje. Máte snad pocit, že slovo ráj znamená chudobu? Určitě ne. Bůh jasně řekl: vše zde máte, vše si můžete vzít. Jen ze stromu poznání nejezte. Člověk tedy může brát vše, co má k dispozici.  A že toho není málo i v dnešní době je nasnadě.

5413_1280x800

V našem světě není špatné bohatství. Co špatně funguje je rozdělení tohoto bohatství. Cca 90% všeho bohatství drží v rukou asi jen 5% lidí. Je to obrovská nerovnováha, která přináší lidstvu velké problémy a do budoucna může být i sebezničující. V historii byla tato nerovnováha řešena válkou, nebo revolucí. V našem vyspělém světě však tyto prostředky již nejsou žádané. Ale k rovnováze dojít musí. K rovnováze musí přispět těch 95% lidí, kteří vlastní jen 10% majetků. Jak to udělají? Ne válkou, ani revolucí. Ale začnou se více starat o své statky, budou je rozmnožovat a tím zvyšovat své bohatství. To se tak bude pozvolna přelévat z té skupiny 5% do skupiny 95% lidí.

Takže je nasnadě, aby lidé, kteří nepatří do skupiny 5%, začali své bohatství budovat. Protože hojnost je nedílnou součástí šťastného života. V Akademii štěstí máme hojnost jako jeden ze základních aspektů života. Abychom tedy lidem pomohli více se soustředit na tuto oblast života, založili jsme projekt HAPPILLIONAIRE. Budeme zde učit  vést lidi k většímu bohatství, hojnosti, které povede ke štěstí.

Připojte se k tomuto projektu i vy. Přihlašte se na náš Facebook – https://www.facebook.com/happillionaire a sledujte náš nový blog http://happillionaire.wordpress.com/. Budeme zde postupně přidávat nové příspěvky, rady, tipy a také informace o kurzech, přednáškách a dalších akcích. Zapojte se co nejdříve, protože pracujeme s energiemi Pěti elementů a nové energie roku 2014 již začaly. Čím dříve nás začnete sledovat, tím rychleji budete moci našeho vedení využívat.

Těšíme se na vás a přejeme všem HODNĚ ŠŤASTNÉ HOJNOSTI.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.