VŠE PŘICHÁZÍ VE VLNÁCH

Vše v celém vesmíru i tady na Zemi přichází a odchází ve vlnách. Nejprve se vlna zvedá a potom padá. To je zákon energie. Pokud zákony energie znáte, poznáte, která vlna je pro vás přínosná a která je naopak vaší zkázou.

Ti z vás, kteří energii rozumí, si umí vybrat vždy tu správnou vlnu. Každá vlna vás však může posunout k cíli, ale také na ni můžete ztroskotat. Každému vyhovuje jiná vlna. To, jaká vlna je vhodná pro vás, souvisí s tím, jaké vlny máte ve svém Astrotypu. Někteří máte vlny vzrůstající, někteří klesající. I jiných zase Astrtotyp vypadá jako klidné moře bez vln. Musíte si tedy vybrat takovou vlnu, kterou se svým Astrotypem můžete zvládnout.

vlny frekvence

Když umíte s vlnou pracovat, necháte se na ni dovést až ke svému cíli. Jste jako surfař, který na svém prkně lehce klouže po vlně až ke břehu. Nemusíte při tom vynakládat žádnou jinou energii. Vezete se. Je-li ale vlna silnější než vy, dá vám hodně zabrat. Dostat se s takovou vlnou k cíli je velmi vyčerpávající. Může vás i zničit.

Díky vlnám můžete v životě dokázat vše aniž byste museli vydat jakoukoliv energii. Tomu staří Číňané říkají Wu Wei – konání nekonáním. Je to krásné a čisté plynutí (tzv. flow). Vybrat si tu správnou vlnu ve správný čas je umění, které přináší štěstí a naplnění. A protože nemusíte vydat žádnou energii, zaručí vám i dlouhověkost. Toto je umění Wu Wei. Pokud toto umění ovládáte, bude celý váš život jako krásná projížďka na nádherné jachtě, na které si můžete užívat co chcete a při tom vás jachta dopraví do vašeho cíle.

Jen jen málo lidí, kteří ovládají umění Wu Wei. Ale každý se ho může naučit.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.