VÍTEJTE V KRÁSNÉM NOVÉM ROCE 2015

Vše nasvědčuje tomu, že rok 2015 bude krásný. Jestli a jak krásný bude však záleží na každém z nás. Rok sám nic za nás neudělá. Co ale přináší jsou energie, které jsou k určitým věcem a činnostem příznivé a pro jiné aktivity zase nepříznivé. A proto je dobré tyto energie znát a využít je pro svůj život tak, aby nám co nejvíce pomáhaly.

Vy již víte, že tento rok bude ve znamení tzv. dřevěné Kozy (pozor: její energie budou působit až od 18.2., ale již nyní je možné je pozorovat a cítit). Energie tohoto roku by tak měly být převážně příjemné, jemné až romantické.
Rok by se tak měl vyvíjet ve znamení krásy-lásky-romantiky. Proto se těmto třem klíčovým aspektům roku 2015 věnujte co nejvíce.
Rok 2015 navazuje na rok dřevěného Koně. Za jeho vlády jste měli dosahovat vrcholů, úspěchů, slávy apod. Letos si pak máte těchto úspěchů a slávy co nejvíce užívat, vychutnávat. Máte se lehce vézt na této příjemné vlně.
Jak ale také víte, vše je Jin a Jang a tak příjemné energie mají i svojí protiváhu v energiích negativních. To, že nám Koza přeje krásu, lásku a romantiku, může být pokaženo těmi, které se na této vlně vézt nechtějí. Pokud tedy bude vyvolán konflikt, boj, hádky apod., budete je tento rok snášet hůře. Můžete být více zranitelní, nejistí a může se stát, že v boji jen těžko obstojíte. Jakýkoliv boj bude v tomto roce hrozbou pro vaše štěstí a spokojený život. Proto se mu obloukem vyhýbejte.
V jedné písničce se zpívá: „Jaký si to uděláš, takový to máš.“ A přesně to samé platí i o tomto roce. Jaký ve finále bude, záleží na každém z vás. Energie roku vám jen přináší podmínky, které můžete využít a které vám pomohou k tomu, abyste i v tomto roce mohli být šťastní.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM. 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.