VLÁDNE TYGR

Zima končí, začíná jaro. Prvním „jarozvězcem“ je Tygr. Ten se ujal vlády po Buvolovi, který vládnul v lednu. Tygr jako první přináší opravdu silné a aktivní energie. Jeho úkolem je zabezpečit nejen začátek nové sezóny –jara, ale také silný růst jangovýchenergií tohoto roku.
Pokud jste se správně řídili energiemi času v zimě a věnovali jste se převážně odpočinku, pak byste měli energie Tygra využít naplno. Jestli jste se ale v zimě věnovali přílišné aktivitě, neodpočívali jste a byli jste ve stresu, pak razantní a až agresivní energie Tygra vám mohou v plné síle i uškodit.
Vy, kteří jste v zimě správně odpočívali, máte nyní příležitost se svézt na prudké a vysoké vlně Tygra. Máte-li hotové své plány na tento rok, pak se s Tygrem můžete směle pustit do jejich naplňování. Na nic nečekejte, déle již o ničem nepřemýšlejte a prostě se pusťte do práce. Tygr vás povede, bude vám razit cestu a díky jeho rychlým energiím vás začátek posune velmi hodně dopředu. Čím dále se hned na začátku dostanete, tím lépe pro další kroky.
Tygr navazuje na energie Buvola. Toho jste měli využít k tomu, abyste si co nejlépe promysleli a připravili své plány na tento rok. Buvol vám měl pomoci vytvořit co nejširší a nejhlubší „brázdu“,
která vás povede k cíli. Úkol Tygra je pohybovat se v připravené brázdě co nejrychleji kupředu.
Je důležité si uvědomit, že energie Tygra patří k mladému, jangovémudřevu. Jsou to tedy energie zcela neuspořádané, chaotické a prudké. Pokud jste dobře pracovali s Buvolem, pak se tyto energie budou držet jen v připravené brázdě a budou směřovat pouze kupředu. Pokud jste si ale neudělali jasný plán, pak se může stát, že váš začátek bude velmi chaotický a může vás v mnohém mást. Pokud nevíte přesně, co chcete, neví ani Tygr, kam své energie má směřovat. A protože jsou to energie neuspořádané, může být váš začátek i krkolomný. Jestli je váš cíl jasný a brázda od Buvola dobře připravená, pak jen stačí pustit Tygra a posunout se co nejdále bez dalšího uvažování.
Pro vás, kteří jste nevyužili zimní čas k posílení sebe a svých energií, platí, že rychlé a náročné energie Tygra budou pro vás velmi vyčerpávající. Povedou k tzv. jarním únavám. Je velmi důležité, abyste si chránili játra, žlučník, oči a hlavně ledviny. I když tento čas již není určen k odpočinku, i přesto odpočívejte při jakékoli únavě. Přílišná únava může být pro vás a váš organismus velmi nebezpečná. Oslabená imunita navíc může být příčinou různých onemocnění.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.