Cesta štěstí III – POVOLÁNÍ

Cesta štěstí začíná poznáním sebe sama, svých přirozených schopností, silných stránek a svého potenciálu. Tento potenciál je člověku dán pro to, aby ho v životě dále rozvíjel a byl tak prospěšný nejen sám pro sebe, ale také pro své okolí. Vše v přírodě má svoji pevně danou funkci. Pokud jedinec tuto funkci plní, přispívá tak k celkové rovnováze nejen svojí, ale také celého prostředí, ve kterém žije. Poznat sami sebe můžete díky svému Astrotypu, který si můžete objednat na dasa@byu.cznebo na 602 556 479.
Důležitost sebepoznání je stará již od dávnověku. I na starém Apollonově chrámu v řeckých Delfách je nápis: gnōthiseautón= poznej sám sebe. To byla první rada, kterou měl každý, kdo si sem přišel pro věštbu, poslechnout. Teprve potom mu byla věštba jasná a on věděl, jakou cestou se vydat.
To samé platí v životě každého člověka stále. Vaší životní cestu, nebo-i povolání (to, k čemu jste povoláni) si musíte zvolit na základě svého potenciálu. To je úkol každého člověka. Jen tak může dobře a správně zastávat svoji roli a stát se tak pro své okolí nejen důležitým, ale až nepostradatelným.
Každý člověk by se tak měl v životě věnovat rozvoji svého přirozeného talentu. Ten odhalíte díky výkladu
svého Astrotypu. Někdo má kreativní talent, někdo má talent v řešení situací, někdo má talent na matematiku, jiný na ruční práce atd., atd.. Tento talent je přirozený, je vám vlastní. Není tedy třeba se ho těžce učit a složitě ho získávat (mimochodem, přirozený talent získat během života ani nejde, můžete si osvojit nějaký talent, ale ani ten nebude vaší přirozeností). Určitě poznáte rozdíl mezi talentovaným zpěvákem a „vydřeným“ zpěvákem. Kvality těchto dvou se nikdy nebudou rovnat a přirozený talent vždy zvítězí nad naučenou aktivitou.
Nejdůležitější je poznat talent u narozených dětí. Pak máte možnost je celé jejich dětství vést k rozvoji jejich talentu. Tím jim maximálně ulehčíte vstup do jejich života v dospělosti. Pokud své děti vedete směrem, ke kterému nemají přirozený talent, pak jejich život velmi zatěžujete. Poznejte proto přirozené talenty svých dětí. Uděláte jim tak obrovskou službu.
Každý člověk by se měl v životě věnovat na své cestě jen svému talentu. Tím bude velkým přínosem pro své okolí. Obohatí tak nejen sebe, ale také své okolí. Naplní tak důležitý úkol: „Má hojnost je hojností i pro ostatní“. Stanete se tak neocenitelnou součástí života ostatních lidí. Jen na takovéto cestě prožíváte své štěstí a dosahujete stálého naplnění.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.