SRPEN – MĚSÍC OPICE

Léto je definitivně u konce. S příchodem srpna začnou posilovat energie elementu Kovu a tím také k pomalému „prochládání“ celé severní polokokoule.

Měsíc srpen bude pod vládou garanta měsíce Opice. Opice má tři základní vlastnosti, které můžete využít, ale na které si zároveň musíte dát pozor.

Hra

První důležitou vlastností Opice je hravost. Srpen je měsíc, kdy vrcholí sklizně a měli byste se tak co nejvíce radovat z bohaté úrody. Užívejte si všeho, co vám rok doposud přinesl. Vše prožívejte s lehkostí, hravostí a buďte veselí.

Problémy

Opice nesnáší problémy. I když je velmi chytrá, přeci jen problém je v konfliktu s její hravostí. Proto se v tomto období snažte problémům předcházet, nebo se jim vyhýbat. Vnímejte velmi pečlivě, z které strany hrozí něco nepříjemného a této straně se rozhodně vyhněte. Pokud se do problému přeci jen dostanete, připravte se na nepříjemné situace, konflikty. Opice vám to může dát pěkně „sežrat“.

Chytrost

Ne nadarmo se říká: „Chytrý jako opice.“ Opice vám opravdu dává energii chytrosti. Nejedná se však o žádnou hlubokou moudrost. Naopak. Je to něco, čemu Angličané říkají „smart“ nebo „clever“. Máte tak možnost řešit chytře i poměrně komplikované situace. Řešte je ale rychle, dříve, než se promění v problém.

Pokud si budete dávat pozor na tyto tři základní charakteristiky Opice, měli byste si srpen pěkně užít. Nesnažte se však řešit nic konfliktem či bojem. Takový „souboj“ s Opicí by pro vás nemusel dopadnout vůbec dobře.

Zdroj HAPPYWEEK 129 – ZDARMA KE STAŽENÍ ZDE

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.