ROK 2016 – VLÁDNOUT BUDE OPICE

Máte rádi opičky? Malé děti opičky většinou zbožňují. Mají totiž jedno společné: rády si hrají. Ale tady navíc platí další slovo spojené s výrazem HRA – není radno si s Opicí zahrávat.

Kdybych byl vaším mentorem, tak vám hodně rychle poradím, abyste si již nyní začali dávat velký pozor. Opice je již zde. Zatím se tak pomalu plíží a rozhlíží kolem, ale již přesně ví, že je to právě ona, kdo si příští rok s námi může hrát, jak bude chtít. Po dvou poměrně uvolněných a radostných letech plných příjemné ohnivé a společenské aktivity přicházejí studené, odtažité a tvrdé tři roky pod vládou elementu Kovu. A s tím první Kovem bude vládnout právě Opice.

opička

Dělat rozbor na rok Kozy či Koně bylo poměrně snadné. Ale odhadnout Opici, která je chytřejší než my všichni dohromady, poznat, co si právě myslí, když na vás tak podivně kouká…….. To je již o něco těžší. Než se pustím do detailní analýzy příštího roku, kterému bude vládnout právě tato naše „kamarádka“ Opička, budu se snažit vám tuto komplikovanou energii servírovat „po kouskách“.

Ať již bude mít Opice jakou chce náladu v roce 2016, jedno je jisté: rok zvládnete jen tehdy, budete-li tentokrát opravdu připravení, obezřetní a stále ve střehu. U Opice jeden nikdy neví J. Proto moje první rada v tomto HAPPYWEEKU zní: jste si jistí, že vás příští rok nemůže nice překvapit? Opičí „překvápko“ opravdu nikomu nedoporučuji. Takže úkol č. jedna: sedněte si s celou rodinou a dejte hlavy dohromady a vyndejte všechny kostlivce ze skříně. Bude to asi to první, po čem se bude Opička dívat J. Bude pak pro ni hračka si s vámi hrát, jak bude chtít.

Zdroj – HAPPYWEEK 144 – volně ke stažení ZDARMA ZDE

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.