LEDEN 2016 – VLÁDNE BUVOL

Leden 2016 je ve znamení Buvola a tzv. mezidobí Země. Je to významný měsíc roku. Je to první měsíc – tedy jakési startovní pole. A jak se říká: start ovlivňuje konec závodu. Čím lepší start, tím lepší vyhlídky na úspěšný cíl. Proto je důležité, abyste energie ledna využili opravdu co nejlépe.

Buvol vám přináší energii síly, vytrvalosti až jisté „zarputilosti“ a pevné vůle. Vyrazíte-li za svým cílem hned v lednu, můžete tuto velkou sílu Buvola využívat pro dosažení svého cíle. Buvol ale potřebuje ke své práci dostatek času, místa a hlavně: vše si chce dělat po svém. Proto veškerá příprava musí být učiněna tak, aby vyhovovala hlavně vám. Není zde moc místa na to, abyste své aktivity v tomto roce přizpůsobovali jiným. Samozřejmě berte v úvahu vlivy okolí, ale vše si připravte tak, aby to co nejvíce vyhovovalo právě vám.

Mezidobí Země pak přináší energii elementu Země. Je to období, které se nachází mezi dvěma roky – starý rok a nový rok a dále také mezi obdobím dvou sezon – zimou a jarem (pozor, zde se řídíme přírodními energiemi – kdy jarní energie začínají „pučet“ již v únoru – a ne kalendářem). Proto je leden velmi důležitý jako plánovací období. V lednu si tak připravte detailní plán pro celý rok, a pak také na následující sezonu (jaro). Využijte k tomu všechny nástroje, které pro plánování máte (můžete si např. nechat vyložit karty, jít za svými různými poradci, nebo se prostě poraďte v rodinném kruhu). Plán však udělejte precizně a myslete na všechno. Nezapomeňte na žádnou oblast svého života a plánujte je tak, aby se rozvíjeli ve vzájemné rovnováze. Čím lépe své aktivity naplánujete, tím lehčí úlohu bude Buvol mít, aby je pomalu rozpohyboval. Budete moci tak využít jeho sílu a pevnou vůli, kterou tak vtisknete do svých aktivit. Rozjezd aktivit však musí být ještě pomalý, pozvolný. Ještě nemáte podporu silných energií jara, které jsou určeny k rychlým startům. Proto využijte leden hlavně k přemýšlení a plánování co a jak letos udělat.

Zdroj: HAPPYWEEK 151 – VOLNĚ KE STAŽENÍ ZDE

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.