2016 MŮJ DOKONALÝ PLÁN

Moderní doba přináší s sebou různé technické a technologické vymoženosti. Díky nim dnes zvládáte i takové úlohy, které byly ještě před pár lety téměř nemyslitelné. Zatím však žádná technologie ani mobilní aplikace neumí určit, jak se má určitá činnost vyvíjet tak, aby to bylo vždy ve váš prospěch. Existují různé plánovací i „předpovídací“ modely, ale ani ty tuto schopnost nemají. A přesto existuje jeden systém, který to dokáže. Do dnešní doby nebyl překonán. Mnozí badatelé a vědci se snažili určit, jak přesně a proč tento systém funguje. Doposud na to nikdo nepřišel. A přesto funguje již několik tisíc let. Můžete ho využít i vy.

V lednu, kdy vládne tzv. mezidobí Země (viz HAPPYWEEK 151 http://www.slideshare.net/YELLOWMASTER1/happyweek-151-20160104), je ideální čas na to, abyste si naplánovali celý rok dopředu. Plán byste si měli udělat na vše 9 důležitých oblastí svého života:

1.Poznání sebe sama – rozvoj svého JÁ

2.Kariéra a podnikání

3.Vztahy

4.Rodina

5.Bohatství

6.Pravidla a systémy fungování

7.Budoucnost – co nového vytvořit

8.Domov

9.Sny a vize

HAPPYWEEK 152

U každé oblasti pak budete mít nastaven cíl a popsané kroky, jak daného cíle dosáhnout. Měli byste si však také určit, jakým způsobem budete svůj plán pro danou oblast uskutečňovat, na co si dávat pozor, čeho využít a čemu se naopak vyhnout. Důležité také je, abyste si takový plán připravili tak, aby byl v souladu s vámi. Jen tak bude tento plán snadné naplnit. Nebude-li váš plán vyhovovat vašim energiím, tedy nebude-li s vámi v souladu, bude jeho splnění zbytečně obtížné. Jak ale zjistit, jestli váš plán vašim energiím vyhovuje či nikoliv? Abyste se vyhnuli těžkostem, doporučujeme vám využít osvědčený systém plánování strategií – tzv. I Ťing (Yi Jing), nebo-li Knihu proměn. Ne nadarmo se tato kniha jmenuje „Kniha proměn“. Díky této knize můžete přesně určit, jak bude jaká změna ve vašem životě probíhat, co bude mít vaše aktivita za následky, jak se bude dále vyvíjet apod. A protože každá změna, kterou v roce 2016 uskutečníte by měla pro vás být přínosem, je nutné vědět, jak tuto změnu správně provést. To vám ukáže právě Kniha proměn. Pokud přesně popíšete vámi plánovanou činnost, změnu apod. Kniha proměn vám ukáže, jak tuto změnu provést tak, aby byla s vámi v souladu a přinesla vám pouze prospěch a nevyčerpávala vás. Tak se vyhnete všem úskalím a omylům při plnění svého plánu v roce 2016. Jestli tedy víte, co všechno chcete v roce 2016 dělat, pak se stačí zeptat Knihy proměn na to, jak to co nejlépe pro vás udělat. Nabízíme vám v průběhu ledna výklad Knihy proměn za sníženou cenu, protože bychom vám velmi rádi pomohli nastavit si váš plán co nejlépe. Výklad si můžete objednat na dasa@byu.cz a to do 31.1. 2016.

Zdroj: HAPPYWEEK 153 – volně ke stažení ZDE

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.