JAK PROBUDÍTE SVŮJ SKUTEČNÝ POTENCIÁL

Každý člověk – tedy i vy – se rodí s tzv. přirozeným talentem. Je to energie, kterou jste získali v momentě vašeho tzv. „prvního nádechu“ – tj. když jste se poprvé na tomto světě nadechli. V ten okamžik vládly určité energie, na které jste se okamžitě „naladili“ a adaptovali, abyste přežili. Tyto energie jsou tak vašimi základními energiemi po celý váš život. Jsou pro vás přirozené, protože jste je získali „při rození“.

Probuďte svůj skutečný potenciál
Probuďte svůj skutečný potenciál

Kvalita vašeho života je tak určena právě těmito energiemi. Vše, co s nimi „ladí“ je pro vás příjemné a jednoduché. Naopak vše, co neladí s vaší přirozenou energií vás ruší, oslabuje a vy s tím musíte bojovat. Proto je důležité vědět, jaké jsou vaše přirozené energie, abyste si pak v životě uměli vybírat jen takové situace, které ladí s vaší energií. A to se týká všeho, s čím v životě přijdete do styku:

1.Lidé ve vašem okolí

2.Partner

3.Práce

4.Místo vašeho domova

5.Místo vaší práce

6.Barvy

7.Tvary

8.Materiály

9.Doba, kdy jste aktivní

10.Atd., atd.

Abyste probudili svůj silný potenciál, musíte v životě co nejvíce využívat své přirozené talenty. Jen v těch máte hodně energie a jen v nich je vaše velká síla a moc. Tuto sílu zvýšíte tím, že do svého života budete přijímat jen takové věci, lidi a situace, které jsou v souladu s vaší energií a tím ji posilují. Pokud je vše, co v životě děláte, v souladu s vaší energií, pak svůj potenciál ještě více posilujete. Proto vaše práce (zaměstnání či podnikání) musí odpovídat vašim přirozeným energiím, protože v tom jste nejlepší – lepší než všichni ostatní. Jen tak využijete maximum svého potenciálu. Vše vám pak jde lehce, snadno. Vše ve vašem životě volně plyne k cíli a nic vás nevyčerpává. Naopak, prožíváte pocity naplnění a žijete svůj šťastný život. Stačí být sami sebou a žít svůj Astrotyp.

Objednejte si svůj Astrotyp na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Zdroj: #HAPPYWEEK 158 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 158
HAPPYWEEK 158
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.