BYZNYS V MĚSÍCI OPICE – ROZHODNĚ NEZAHÁLEJTE

Opice je pro byznys velmi dobře vybavená. Je chytrá, až někdy vychytralá. Umí si velmi dobře a rychle poradit s každou situací. Přináší příležitosti a možnosti posunout se dál nebo i rozšířit své podnikání. Takže v srpnu rozhodně nezahálejte.

opice v byznysu
Více v HAPPYWEEKU 179 ZDE

Pokud jste si prázdninové energie užili v červenci, udělali jste dobře. V srpnu přicházejí jedny z nejzajímavějších energií pro byznys vůbec – energie Opice. Ta vládne letos i celému roku a proto v srpnu bude její síla dvojnásobná. Opice je skvělý parťák pro byznys. Je chytrá, umí si velmi dobře poradit se vším, co se jí postaví do cesty. Díky její hravosti a touze po „lehkém“ životě umí velmi dobře využívat příležitost právě pro zlepšení života. Pokud tedy její energie využijete ve svém podnikání či kariéře, pak můžete dosáhnout opravdu významného zlepšení. Pozorně se tedy podívejte po trhu a zkoumejte, jestli se někde nerýsuje zajímavá příležitost pro vaši firmu či některé z vašich současných aktivit. Opice vám tyto příležitosti ráda ukáže. Je však na vás, abyste byli dostatečně rychlí, a tyto příležitosti v čas využili. Nezapomínejte, že Opice působí nejen na vás, ale i na všechny ostatní podnikatele, tedy i na vaše konkurenty. Pokud budou rychlejší než vy, můžete své příležitosti velmi rychle ztratit. A Opice opravdu nemá ráda prohry, takže by se vám vše mohlo ještě pěkně vymstít. Příležitost se tak může proměnit v bolestivou ztrátu.

Pokud uvažujete ve svém podniku o nějakých vylepšeních, nových technologiích apod., pak byste k tomu mohli využít právě energie v srpnu. Vše, co vám zjednoduší a zpříjemní práci bude vhodné implementovat právě v srpnu. Nebude škodit, ani když si něčím příjemným uděláte radost – ať již je to nový mobil, či notebook. Mohlo by vás to nabýt velmi příjemnou energií, která vás posune dopředu. Čím jednodušší prostředí si vytvoříte, tím lépe se vám bude pracovat.

Tento rok je rokem příležitostí. Láká vás rodinné podnikání? Chcete, aby vaše rodinná firma byla úspěšná? Vše vás naučíme na našem novém kurzu RODINNÁ FIRMA. Informace o kurzu v této krátké prezentaci, nebo na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

inzerát po slevě

Podívejte se též na toto krásné video a zamyslete se nad svým současným podnikáním či kariérou.

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.