KDO JSEM, JAKÁ JE MOJE CESTA, JAKÝ JE MŮJ CÍL

Vše ve vašem životě se odvíjí od toho, kdo jste. To je základ základů, pramen pramenů, potenciál potenciálů vašeho života. Bez znalosti svého JÁ nemůžete prožít naplněný a šťastný život.

já - moje cesta - můj cíl

Každý člověk se narodil se svým přirozeným talentem, potenciálem. Ten ho jasně předurčuje k danému životu. Určuje životní cestu – tedy čím se má v životě zabývat, co má dělat. Ukazuje také cíl této cesty – čeho má v životě dosáhnout. Říká se tomu: životní poslání, to, k čemu jste byli na tento svět povoláni. Pokud si myslíte, že dnešní pokrok a vyspělá civilizace umožňuje každému dělat v životě to, co právě chce, jste na omylu a nám nezbývá než vám popřát hodně sil, protože je budete opravdu potřebovat. Ale nejste sami. V posledních průzkumech po celém světě bylo prokázáno, že 70-80% lidí vůbec netuší kým jsou, jaký je jejich talent a čemu by se měli v životě věnovat. Stejné procento lidí pak pracuje v zaměstnáních, která je nenaplňují a jen je vyčerpávají. Pro ně je tak práce jejich nepřítelem. Proto se neděle a pondělí staly dny, kdy je nejvyšší procento stresového chování (a dokonce i sebevražd). Myšlenka na to, že „zítra zas musím to té zpropadené práce“ je pro ně zničující. Ruku na srdce, kdo z vás se opravdu těší na pondělí. Kdo z vás v pondělí ráno nemůže dospat, protože se těší na svoji práci? Kéž by vás byla většina, ale asi to bude spíše naopak.

Pokud nepoznáte sami sebe a nebudete se v životě věnovat tomu, k čemu jste byli „povoláni“, nebudete moci ani dosáhnout svého cíle. Z toho plyne rozdíl mezi prací/zaměstnáním a povoláním. Pokud se nevěnujete svému povolání, pak pracujete (či jste zaměstnáni) pro dosažení cílů těch druhých. Jste tak novodobými otroky a nevolníky. Svůj život tak promarníte a svoji energii věnujete cizím lidem. Opravdu to tak chcete?

Pokud chcete žít svůj život, můžete se přihlásit do našeho nového kurzu Životní rovnováha, nebo si počkat na naši novou knihu Poznej své pravé já, která vyjde ve vydavatelství Euromedia v lednu/únoru 2017.

Chcete poznat sami sebe, svoji životní cestu a cíle, kterých máte dosáhnout? Naučíme vás, jak si vytvořit rovnováhu pro zkvalitnění svého života a sladit všechny důležité oblasti vašeho života. Přihlaste se do našeho kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA. Vše o kurzu v této krátké prezentaci, nebo na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

inzerát po slevě

Zdroj: HAPPYWEEK 180 – ke čtení či stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 180
HAPPYWEEK 180

Uložit

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.