SRPEN – ZAČÍNAJÍ VLÁDNOUT KOVOVÉ ENERGIE V PODNIKÁNÍ

Jak jsme psali v minulém HAPPYWEEKu, v srpnu přichází dvojitá vláda Opice. S ní však přichází i další významná energie – Kov. Ten bude vládnout nadcházející tři měsíce a je důležité mu přizpůsobit i podnikatelské aktivity, či kariéru.

kovové energie podnikání

Opice je vždy o chytrosti a příležitostech. Proto jsme vám radili, abyste v srpnu nezaháleli a byli ve střehu. Je to poslední měsíc se silnými energiemi vhodné pro využívání příležitostí. Ale pozor. Opice je sice hravá a raději se baví, než aby byla příliš vážná a formální. To však bude chtít Kov. Proto musíte umět sladit hravost, touhu využít příležitosti s formální správností a dodržováním pravidel. Není tedy vhodné pouštět se do nových možností po hlavě a chaoticky. Pokud je tedy něco, po čem vaše srdce zatouží, zapojte i svoji mysl. Rozhodně se ujistěte, že vše odpovídá vaší cestě a pomůže vám dosáhnout cíle. Velice důležité je, aby nová příležitost byla opravdu realistická. Vyhněte se snění a utopii. V této roční době už musíte velmi dobře vědět, co děláte. Nezapomínejte na to, že se již nacházíte v sílícím jinovém období. To znamená, že silné aktivní energie Jangu již rychle budou slábnout a nebudou vám již nijak pomáhat. Proto byste těžkým úkolům museli věnovat energii jen ze sebe. To může vaše podnikání poměrně silně vyčerpat.

Také si uvědomte, že kovové energie jsou hodně o penězích a o správném zacházení s nimi. Pokud se tedy ještě v srpnu rozhodnete do něčeho pustit, musíte si být jisti, že to nijak neohrozí váš celkový rozpočet, který jste si na letošní rok naplánovali.

Líbí se vám rodinné podnikání? Pomůžeme vám nastavit úspěšnou rodinnou firmu na našem novém kurzu RODINNÁ FIRMA. Vše o kurzu na dalších stránkách tohoto HAPPYWEEKu, nebo na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

inzerát po slevě

Zdroj: HAPPYWEEK 180 – ke čtení a stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 180
HAPPYWEEK 180

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.