ZÁŘÍ – MĚSÍC KOHOUTA – PŘICHÁZEJÍ VÝRAZNÉ ZMĚNY

A je to opět zde. Léto a jeho hravé, veselé a aktivní energie jsou již ty tam. První kovový „nádech“ přinesla již v srpnu kovová Opice, ale skutečnou ostrost a pevnost kovu přináší Kohout. A ten se ujímá vlády právě v září.

Kohout

S Kohoutem tak přestává legrace a měli bychom začít vše zase brát vážně. Kohout nám nedovolí brát něco na lehkou váhu, nebo se vyhýbat povinnostem. Kovové energie jsou o řádu, pořádku a detailu. A přesně s tím Kohout přichází. Měli bychom se tedy vrátit k našim pravidlům a povinnostem a začít je brát opravdu vážně. Pokud to neuděláme, mohli bychom velmi rychle přijít o vše, čeho se nám podařilo v předchozích obdobích dosáhnout. A to by byla velká škoda.

Pokud se vám letos podařilo dosáhnout plánovaných cílů a slavíte úspěchy ve svém životě, je to právě Kohout, který bude chtít tyto úspěchy ukázat a vyzdvihnout. Proto je září ideální měsíc pro různé slavnosti, vinobraní, dožínky apod. I vy ukažte, čeho jste letos dosáhli. Nejde-li to ve vašem případě veřejně či ve velkém, pak se pochlubte alespoň ve svém okolí a rodině. Ale nenechávejte si své úspěchy pro sebe. Jejich zviditelnění vám dodá velmi důležitou energii, která vám umožní lépe se připravit na nový rok. Navíc si každý z vás zaslouží ocenění, pochvalu a tak se jich nezříkejte. Každé ocenění a chvála (samozřejmě ta zasloužená) přináší velmi důležitou energii pro vaši budoucnost. A nejen to, přispívá také k upevnění vaší sebedůvěry. Když už nic jiného, pochlubte se alespoň svými zážitky z dovolené (a nemusí to ani být ze žádného exotického místa, stačí z krásného výletu, či pohodové nálady na chalupě).

Máte-li dítka školou povinné, Kohout vám velmi pomůže s přípravou. Zklidňující energie Kovu pomohou dětem dostat se zpět z letní „rozdováděnosti“ do určitého řádu a budou více a lépe vnímat pravidla, která jsou ve škole důležitá (škola je energie Kovu). Rozhodně dětem pomůže, budou-li se moci samy něčím pochlubit (zážitky z prázdnin, novým oblečením apod.). Na první den ve škole je hezky vystrojte, aby síla Kohouta byla co největší.

I vy sami byste měli vystřídat ležérní a uvolněnou letní módu za něco „serióznějšího“, upravenějšího. Není vůbec od věci si udělat radost nějakým pěkným novým kouskem do vašeho šatníku.

Nastavte si nový řád a řiďte se jím až do zimy. Řád vám pomůže daleko lépe zvládat vaše úkoly. Dodá vám pevnost, razantnost a nahradí slábnoucí aktivní energie, které budou stále více a více ubývat.

Chcete poznat sami sebe, svoji životní cestu a cíle, kterých máte dosáhnout? Naučíme vás, jak si vytvořit rovnováhu pro zkvalitnění svého života a sladit všechny důležité oblasti vašeho života. Přihlaste se do našeho kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA. Vše o kurzu v těchto krátkých prezentacích, nebo na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Zdroj: HAPPYWEEK 183 – ke čtení či stažení ZDARMA ZDE

 

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.