FENG SHUI JE STÁLE VELMI AKTUÁLNÍ – píše významný deník The Guardian

To, že umění Feng Shui využívají ti nejvlivnější již od dob starých čínských císařů je mnohým známo. Pokud si ale myslíte, že je to jen dávná historie, jste na omylu. I ti nejmocnější v naší moderní době Feng Shui využívají ve svém životě, práci či upevňování svého vlivu a moci…. Jeden příklad za všechny je uveden v tomto článku. Nemusíte být ani obdivovatelem, ani odpůrcem Donalda Trumpa. Někteří ho obdivují, někteří zatracují. Ale asi nikdo nepopře, že to ve svém životě „někam dotáhl“ a že „něco“ vybudoval. Píše o tom významný deník The Guardian – https://www.theguardian.com/us-news/2016/sep/13/donald-trump-feng-shui-master-pun-yin?CMP=share_btn_fb

The Guardian: Pun-Yin - Feng Shui Master Donalda Trumpa
The Guardian: Pun-Yin – Feng Shui Master Donalda Trumpa

Stejně jako mnozí úspěšní a mocní moderního světa, i Donald Trump pochopil, že díky Feng Shui se může daleko lépe a snadněji prosadit ve světě. Umění Feng Shui využil a rozhodně se mu to vyplatilo. Zdaleka není sám. Mezi „uživatele“ tohoto umění patří mnozí mocní našeho světa od amerických a ruských prezidentů přes majitele úspěšných světových firem až po obdivované umělce.

Feng Shui je umění, které každopádně zlepšuje kvalitu života a pomáhá vám na vaší cestě k vašim cílům bez námahy a vyčerpání. Vytváří prostředí, ve kterém se daří tomu, co chcete zasadit, čeho plody si chcete užívat.

Je to umění, které praktikujeme již mnoho let. Od té doby, co jsme ho začali využívat ve svém vlastním životě se nám vše posunulo na výrazně vyšší kvalitativní úroveň. Život přestal být tvrdým a vyčerpávajícím bojem a začal být příjemným a naplňujícím.

Životní styl vycházející z Feng Shui je velmi příjemný, radostný a vede k celkově šťastnému životu. Jen málokdo může v dnešní hektické a dramatické době říci, že žije vyrovnaným životem. Pokud ani vy nemáte vyrovnaný život, vyzkoušejte Feng Shui. Není to jen o tom, že si přestavíte nábytek doma, dáte postel do správné polohy, nebo že si dáte pár oblázků na parapet okna. Je to celý životní styl, způsob života, jeho vnímání, chápání a využívání všeho dobrého, co život rozdává. Pokud i vy chcete využít výhod Feng Shui a vyzkoušet tento úžasný životní styl, ozvěte se nám. Velmi rádi vám povíme víc. Můžete nás kdykoliv kontaktovat na dasa@byu.cz nebo 602 556 479. Těšíme se na vás.

 

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.