bydlení: PROČ JE DŮLEŽITÉ UDRŽOVAT POŘÁDEK

Podzimní období je obdobím silné vlády Kovu. Tato energie přináší potřebu řádu, pořádku a pravidel. A protože je nutné sladit energie prostoru s energií času, je nyní správná doba na to, abyste si nový pořádek vytvořili i u vás doma.

zdroj: AD
zdroj: AD

Kov je určen pro vytváření pravidel, postupů a systému, které umožňují volné plynutí energie. Toto plynutí pak zabezpečuje energie Vody, která má volně plynout ke svému cíli. Voda nás začne ovládat již od listopadu a bude nám vládnout celou zimu. Takže je nyní nejvyšší čas se na ni připravit, aby nás zbytečně nevyčerpávala. Využijte proto poslední měsíc podzimu k tomu, abyste si u vás doma vytvořili jistý řád a pořádek. Začněte prvním krokem, kterým je „očista“. Projděte se po svém bytě či domě, prolezte všechny skříňky a skříně a zbavte se všeho, co již nepotřebujete, nebo co vám nefunguje. Všechny tyto věci jsou potenciálním blokem energie. Proto nemají u vás doma co dělat. Vím, že někteří z vás se velmi neradi loučí se starými věcmi. Ale vězte, že pokud to včas neuděláte, nebudete mít pak prostor pro nic nového. A tak vyměňte své staré boty, kabelky, šaty, bundy za nové…. Nebo těm novým alespoň udělejte místo.

mate-spravne-nastaveny-interier

Energie Kovu je též o čistotě. Je tedy vhodný čas udělat „očistu“ celého interiéru. Celý prostor se tak uvolní a pročistí. Nová čerstvá energie tak může naplnit váš byt či dům a tím i váš život. Energie Vody tak bude moci volně „vplout“ do vašeho života a připravit vás na nový začátek, který přijde zase s jarem. Vše má své místo a čas. A to je pravidlo, které byste měli v tomto měsíci uplatnit i ve svém interiéru.

 

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj: HAPPYWEEK 189

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.