PROSINEC – VLÁDNE NÁM KRYSA

Prosinec je velmi zajímavý a důležitý měsíc. V jeho průběhu dochází k velmi zásadní proměně energií. Končí vláda slabých a pasivní energií. V den zimního slunovratu se tyto slabé energie dostanou do svého minima a předají tak vládu novým, aktivním energiím. Ty od tohoto dne přebírají vládu na dalšího půlroku. A vládcem zrodu těchto nových aktivních energií je právě Krysa.

Využijte rychlost, inteligenci a schopnost vše zařídit pro přípravu na rok 2017. Bude se vám to hodit.
Využijte rychlost, inteligenci a schopnost vše zařídit pro přípravu na rok 2017. Bude se vám to hodit.

Krysa po dlouhé době vlády jinových energií začíná aktivovat Jang. Bude tedy pomalu probouzet aktivitu a zrod nového roku. Energie roku 2017 se tedy začínají pomalu utvářet již v průběhu prosince 2016. Ti citlivější z vás již možná pozorují určité změny. To se hlásí ke slovu Ohnivý Kohout, který roku 2017 bude vládnout.  Zrodu jeho energií pomáhá právě Krysa. Dá se tedy říci, že prosinec je tím, čemu říkáme „prvopočátek počátku“. Vzniká něco nového, co ale začne aktivně působit až později. Krysa tak otevírá nový cyklus ročních energií. A protože je Krysa „spouštěčem“ jangové energie, přináší nám aktivní energii. V prosinci bychom se tak měli pomalu, ale jistě probouzet ze zimní letargie a pomalinku se připravovat na to, že již za dva měsíce budeme muset rychle a razantně vyrazit do nového roku – roku Ohnivého Kohouta.

Ohnivý Kohout 2017 bude vyžadovat vaši připravenost - obraz od Evy Schneiderové
Ohnivý Kohout 2017 bude vyžadovat vaši připravenost – obraz od Evy Schneiderové

Využijte tedy rychlou, aktivní a bystrou Krysu k tomu, abyste se začali zajímat o to, co v novém roce 2017 chcete dělat, čeho chcete dosáhnout. Krysa umí velmi dobře získávat a zpracovávat informace. Proto můžete v prosinci soustředit svoji energii k tomu, abyste si získali potřebné podklady ke svým budoucím aktivitám. Co vám není jasné, čemu nerozumíte, co vám chybí – to vše můžete zjistit a získat právě v prosinci. Dívejte se kolem sebe, všímejte si věcí, které byste mohli v příštím roce potřebovat. Vyšlete Krysu, ať sežene vše potřebné. Nejlepší zbraní Krysy je využití informací a komunikace. Tímto nástrojem dokáže Krysa získat cokoliv. Proto se snažte co nejvíce komunikovat, mluvit, využívejte informací, které získáte a zpracujete.

Related image

Energie Krysy jsou rychlé a efektivní. Vánoční nákupy tak značně urychlíte.

Vzhledem k tomu, že prosinec je též měsícem vánočních nákupů, můžete energii Krysy využít i tímto směrem. Krysa ráda shání věci, zařizuje. Dokáže to efektivně, rychle a chytře. Budete-li se v prosinci soustředit na vánoční nákupy, pak byste je mohli mít poměrně snadno a rychle z krku. Ale pozor – Krysa také ráda utrácí :).

Energie Krysy jsou velmi akční a proto potřebují neustálý pohyb, plynutí a posouvání se v před. Snažte se tedy vyhýbat všem blokádám, konfliktům. Vždy hledejte volnou cestu, možnost posunout se dopředu. Pokud se vám do cesty postaví nějaká překážka, pak se snažte najít možnou „objížďku“. Nebojujte. Krysa umí být velmi bojovná a tvrdá. Ale tento boj často přináší spíše vyčerpání a ztráty, než užitek. Pro řešení konfliktů hledejte ty správné informace, zdroje a pak je řešte elegantní komunikací, kterou Krysa ovládá.

Image result for 2017

Rok 2017 je již za dveřmi. S Krysou do něj vstoupíte jednoduše a lehce.

Budete-li v tomto neustálém pohybu vpřed, pak si v prosinci připravíte velmi dobrou a pevnou půdu pro úspěch v roce 2017. Jak váš nový rok Krysa nastartuje, takovou energii pak bude mít po celý rok.

Připravte se na rok 2017 – více o našich akcích v lednu zde: http://www.slideshare.net/YELLOWMASTER1/semine-a-pednky-leden-2017-rok-kohouta

Zdroj: HAPPYWEEK 197 – objednejte si zasílání HAPPYWEEKů zdarma na email. Napište nám na dasa@byu.cz

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.