NEBOJTE SE NEZNÁMÉHO

Čeká vás nový začátek? Ten je vždy spojen se strachem z neznámého. Strach z neznámého je přirozený a má ho každý. Nedá se tedy nebát neznámého. Ale můžete proměnit neznámé ve známé a tím automaticky strach vypudit. Jak? Stačí využít energie Krysy.

Strach je Voda, světlo je Oheň. Když do neznámého dáte více světla, změníte strach v poznání.
Strach je Voda, světlo je Oheň. Když do neznámého dáte více světla, změníte strach v poznání.

Každé zvíře ve zvěrokruhu má své funkce. Umí něco, co ostatní zvířata neumí a tím přispívá k tomu, aby celý zvěrokruh fungoval jako celek. Stejné to je v lidském životě. Každý člověk se rodí s daným přirozeným talentem. Tento talent je dar, kterým má obdarovat ty, kteří ho nemají. Každý člověk ve společnosti tak přispívá celku a společnost může dobře fungovat.

Zvěrokruh - každé zvíře charakterizuje energie, jejichž potenciál máte využít.
Zvěrokruh – každé zvíře charakterizuje energie (přirozený talent), jejichž potenciál máte využít.

Pokud vás tedy čeká něco neznámého, využijte umění, které ovládá Krysa. Pokud máte Krysu ve svém Astrotypu, pak by vám to mělo jít poněkud hladce. Pokud ne, můžete si její dovednosti alespoň na chvilku vypůjčit. Jak jsme již uvedli, vše neznámé je spojeno s rizikem a každé riziko přináší obavy a strach. Energie strachu je spojena s tzv. hlubokou Vodou. Vládne-li tato energie, jakoby ztrácíme půdu pod nohama, jsme velmi nejistí a strach nás stahuje hlouběji a hlouběji. Každý z vás ale ví, jak funguje energie při plavání. Abyste se udrželi na hladině a voda vás nestahovala do své hloubky, musíte se pohybovat. A právě tento pohyb zajišťuje Krysa. Je to velmi aktivní a pohyblivé zvíře. Ne neustále v pohybu a „šmejdí“ po okolí. Právě díky této vlastnosti má Krysa téměř dokonalý přehled o všem, co se kde děje. Má mnoho užitečných informací. A pokud ne, dokáže je velmi rychle a efektivně zjistit.

Image result for information

Žijeme v éře informací. Proto je „práce“ Krysy daleko jednodušší, než v minulosti.

Pokud se tedy dostanete „na hloubku“ ve svém životě, musíte se začít pohybovat. Začněte, stejně jako Krysa, shánět informace. Postupně proměňujte neznámé ve známé. Kde je tma (energie Vody), tam musíte přidat světlo (energie Ohně). Čím více informací máte, tím více „osvětlíte“ vše neznámé. Přestane působit nadvláda Vody, protože ji budete vyrovnávat světlem, tj. energií Ohně. A každá rovnováha nám umožňuje jednoduchý a příjemný pohyb vpřed. Díky vlastnostem Krysy získáte rychle přehled a neznámé se tak úplně vytratí. Pak jen stačí informace zpracovat tak, jak potřebujete a posunout se opět dál. Tím je zaručen pohyb vpřed, směrem k vašemu cíli a cesta je otevřená. A na konci světlo, které vás povede.

Image result for vision

Jasná vize vše ozřejmí, z neznámého se stane jasný cíl a cesta je otevřená.

Nebojte se neznámého. Stačí si uvědomit, co to neznámé představuje ve smyslu energií a pak s touto energií pracovat. Pokud umíte pracovat s energiemi pěti elementů (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda), pak víte, jak na sebe navzájem působí a můžete vždy nastolit rovnováhu. Pokud řešíte strach, víte, že patří k elementu Voda a ta potřebuje pohyb a do rovnováhy ji můžete dát pomocí zesíleného Ohně atd. Díky tomu, že znáte fungování elementů a zvířat, umíte si snadno poradit v jakékoliv situaci, protože každá situace patří k nějakému elementu a zvířeti. Pak jen stačí s nimi pracovat.

Připravte se na rok 2017, budete to potřebovat.
Připravte se na rok 2017, budete to potřebovat.

Připravte se na rok 2017 – rok Ohnivého Kohouta. Přihlaste se na náš seminář. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/2016/12/02/seminar-rok-2017-ve-znameni-kohouta/

Zdroj: HAPPYWEEK 198

Advertisement

One thought on “NEBOJTE SE NEZNÁMÉHO

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.