JAKMILE VÍTE, JAKÝ DAR V SOBĚ MÁTE, MŮŽETE JÍM OBDAROVAT OSTATNÍ.

Vánoce jsou časem dárků. Ale ten největší dar máte v sobě. Každý ho má. A je to opravdu dar. Ale není pro vás. Máte ho pro to, abyste ho darovali těm, kteří ho nemají a potřebují ho. Můžete tak zlepšit život lidem již tím, že vás ve svém životě potkali.

Svůj dar jste dostali pro to, abyste jím obdarovali ostatní.
Svůj dar jste dostali pro to, abyste jím obdarovali ostatní.

Pokud svůj dar neznáte, nemáte čím ostatní lidi obdarovat. Místo toho se snažíte rozdávat něco, co sami nemáte. Nejen, že to není k žádnému užitku ostatním lidem, ale navíc vás samotné to velmi vyčerpává. Proč? Protože abyste mohli dát něco, co nemáte, musíte to nejprve získat, zpracovat a teprve potom to můžete předat dál. A to je proces, který vyžaduje velmi mnoho energie. Všichni to znáte např. ze školy. Byly předměty, které jste se nemuseli ani učit a testy jste zvládly bez problému. Jiné předměty ale mohly pro vás být noční můrou. Mohli jste se je učit až do rána a stejně výsledek testu byl nevalný. A podobné je to se vším ostatním ve vašem životě. Pokud chcete být užiteční, mít hodnotu, kterou ostatní ocení, pak musíte vědět, jaký dar v sobě máte.

Related image

Váš dar je přesně tím, čím můžete v příštím roce pomoci ostatním na své životní cestě.

Právě teď jsme v období, kdy se máme pomaličku připravovat na nový rok 2017. Chcete-li aby byl pro vás úspěšný, měli byste se na něj připravit tak, že budete uvažovat, jakým způsobem zhodnotíte dar, který v sobě máte. Jakým způsobem můžete svůj talent poskytnout těm, kteří ho potřebují a proto ho také náležitě ocení.

Related image

Když vidíte svoji budoucnost, musíte vidět sebe. Sebe uvidíte, když víte, KDO JSTE.

Neplánujte si na příští rok žádné aktivity, která nerezonují s vaším pravým já, s vaším darem. Pokud budete dělat věci, které nejsou v souladu s vašimi přirozenými energiemi, bude pro vás rok 2017 dosti náročný a vyčerpávající. Proto si uvědomte své já, odpovězte si na otázku: Kdo jsem? A teprve s odpovědí na tuto otázku začněte uvažovat o tom, co chcete příští rok dělat. Využijte ještě pár dní, kterým vládne Krysa a nechte si od ní pomoct s přípravou na příští rok. Čím lépe se připravíte, tím lehčí a úspěšnější rok to pro vás bude.

Poznejte své pravé JÁ ještě před vstupem do roku 2017. Poznání vašeho JÁ vám pomůže se na rok Ohnivého Kohouta dobře připravit. Objednejte si výklad Astrotypu na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Připravte se na rok 2017, budete to potřebovat.
Připravte se na rok 2017, budete to potřebovat.

VŠE O PŘÍPRAVĚ NA 2017 – ROK OHNIVÉHO KOHOUTA ZDE

Zdroj: HAPPYWEEK 199

Uložit

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.