LEDEN – MĚSÍC BUVOLA

Leden je prvním měsícem v roce. Je to čas, kdy se „rozjíždí kola“ nového roku. Každý rozjezd je těžký a pomalý. Proto je k němu zapotřebí opravdu silná a mohutná energie. To je také důvod, proč lednu vládne silný Buvol.

Využijte sílu Buvola na rozjezd nového roku
Využijte sílu Buvola na rozjezd nového roku

Na nic v životě byste neměli být sami. Proto vám zákony vesmíru a přírody vždy dávají zdroje energií, které máte ve svém životě využívat. Je to z toho důvodu, abyste se zbytečně nevyčerpávali a neztráceli tak svojí vlastní životní energii. Jak víte, oslabený jedinec to nikdy nikam nedotáhne. A proto, abyste to v novém roce dotáhli co nejdál, máte k dispozici mohutné a silné energie Buvola. Ten navazuje na energie hbité a rychlé Krysy, která vládla v prosinci. Její energie jste měli využít k tomu, abyste si utřídili své myšlenky, získali potřebné informace a podklady k tomu, abyste si udělali dobrý plán do nového roku. Tyto podklady teď má Buvol řádně zpracovat a pomalu vás připravit na rozjezd nových energií, které se plně projeví v únoru. V tu dobu již musíte být připravení na rychlý a razantní start.

Image result for slowly but surely

Buvol musí znát cíl, mít zadání. Pak je dosažení cíle jisté.

Buvol má velmi silné a vytrvalé energie. Pokud je mu znám cíl a úmysl, dokáže se k cíli vždy dostat. Potřebuje k tomu dvě základní podmínky: svůj čas a svůj prostor. Proto byste měli v lednu této energie co nejvíce využít. Udělejte si dostatek času na to, abyste si řádně promysleli, čeho chcete v novém roce dosáhnout. Sepište si svůj vlastní plán – viz předchozí článek ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK aneb JAK SE NA NĚJ PŘIPRAVIT. Do sestavování svého plánu si nenechte mluvit. Je to váš plán. Sestavte si ho podle sebe, svých priorit a potřeb. Věnujte této přípravě dostatek času. Nemusíte mít plán sestavený za jeden den. Máte na to celý měsíc. Čím více času svému plánu věnujete, tím lépe. Vracejte se k němu třeba i každý den. Důležité ale je, abyste mohli nad svým plánem trávit čas v klidu a bez vyrušování. A protože Buvol má rád nejen svůj čas, ale také prostor, měli byste si pro práci nad plánem vybrat i určité místo, kde si plán v klidu budete připravovat.

Image result for think

Vše si v klidu promyslete. Buvol má čas.

Svůj plán si pak pomalu ale jistě vštěpujte do své mysli. Začněte si na něj zvykat. Musí se stát součástí vašeho života. Tím se síla Buvola může pozvolna projevit a s rozjezdem vašich novoročních aktivit vám pomoci. Tento rozjezd musí být pozvolný, pomalý a musí vám být příjemný. Nenechte se od nikoho do ničeho tlačit. Je to váš rok.

Pomůžeme vám připravit si detailní plán na rok 2017. Připravili jsme pro vás praktický celodenní seminář – 2017 – Rok Ohnivého Kohouta. Vše o semináři se dozvíte ZDE. Přihlášky posílejte na dasa@byu.cz nebo telefonicky 602 556 479. Základní informace o Ohnivém Kohoutovi se také dozvíte na naší přednášce 9.1. v Městské knihovně v Praze od 19:00 – více ZDE.

Poznejte své pravé JÁ ještě před vstupem do roku 2017. Poznání vašeho JÁ vám pomůže se na rok Ohnivého Kohouta dobře připravit. Objednejte si výklad Astrotypu na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Zdroj: HAPPYWEEK 200

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.