ZVOLTE SI SVŮJ CÍL PRO PŘÍŠTÍ ROK S OHLEDEM NA SVŮJ PŘIROZENÝ TALENT

Je vize a vize. Každá je úplně jiná. Jedna může být vaše, ta druhá může být vizí někoho jiného. Pokud chcete vize dosáhnout, musíte mít jistotu, že se jedná o VAŠÍ VIZI. Budete-li se snažit dosáhnout cíle, který není váš, ale někoho jiného, bude vaše cesta velmi trnitá a složitá. Může se také stát, že takového cíle ani nedosáhnete. A i kdyby, rozhodně vám to nepřinese naplnění.

Váš talent vás dělá jedinečnými. Ukažte ho všem, kdo o něj mají zájem.
Váš talent vás dělá jedinečnými. Ukažte ho všem, kdo o něj mají zájem.

Tony Robbins (světová jednička v poradenství a koučování) říká: „Úspěch bez naplnění je totální prohra.“ Proč tomu tak je? Když se podíváte na Ba Gua – čtverec rovnováhy (také tzv. magický čtverec), tak vidíte, že v Gua 9 (tedy na konci „cesty“) je vize a naplnění. To nám jasně říká, že se máme vydávat jen za takovými cíli, které nám přinášejí naplnění. Ale nejen cíl samotný má být naplňující. Ale i cesta k němu nám má naplnění dodávat. Abychom naplnění dosáhli, musí vize a cesta k němu odpovídat našemu JÁ. Jen takový cíl a cesta patří nám. Vize tak musí odpovídat našemu přirozenému talentu, který vychází z našeho Astrotypu. Jakmile váš cíl odpovídá vašemu talentu, stačí pak jen tento talent rozvíjet a naplňovat. Tím automaticky dochází k naplnění již při samotné práci na dosažení cíle. Nejen že vás taková práce naplňuje, ale navíc vám také dodává energii. Nedochází tak k vašemu vyčerpání ani oslabení.

Vaše vize, váš sen - musí být jasný a zřejmý, abyste ho mohli dosáhnout
Vaše vize, váš sen – musí být jasný a zřejmý, abyste ho mohli dosáhnout

Jak říká stará moudrost: když víš co chceš, Nebesa se pak postarají o tom, abys toho dosáhl/a. Proto vaše vize musí být jasná a zřejmá. Musí být pevně stanovena a veškerá pozornost musí být věnována právě této vizi.

Nejste jako ostatní. Proto se ani nemůžete stát někým jiným.
Nejste jako ostatní. Proto se ani nemůžete stát někým jiným.

Nesnažte se proto nikoho kopírovat, snažit se dosáhnout toho, čeho dosahují jiní. Jejich cíle nejsou vašimi cíli. A když se pustíte za cizím cílem, bude vás to velmi vyčerpávat a cíle možná ani nedosáhnete. Budete tak ve finále oslabení a frustrovaní z toho, že jste ničeho nedosáhli. Celý rok tak promarníte.

Vaši osobní a kariérní cestu vám pomůžeme nastavit na našem dalším semináři – Osobní a kariérní plán pro rok 2017 na základě vašeho osobního Astrotypu a Letící hvězdy. Přihlášky zasílejte na dasa@byu.cz nebo telefonicky 602 556 479. K dispozici jsou tři poslední místa. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/2016/12/08/priprava-na-rok-2017-rok-ohniveho-kohouta/

Poznejte své pravé JÁ ještě před vstupem do roku 2017. Poznání vašeho JÁ vám pomůže se na rok Ohnivého Kohouta dobře připravit. Objednejte si výklad Astrotypu na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Zveme vás na naši novou přednášku Feng Shui času aneb Tak trochu jiný Time Management. Koná se v pondělí 23.1. v 19:00 opět v Městské knihovně v Praze – https://www.mlp.cz/cz/akce/e19023-feng-shui-casu/

Zdroj: HAPPYWEEK 201

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.