ODHALTE PRAVÉ JÁ LIDÍ KOLEM VÁS

„Ten umí to a ten zas tohle…..“ Slova známé písničky z filmů Císařův pekař a Pekařův Císař. Ano, každý z nás je „nějaký“, jiný, než ty ostatní. Máme své talenty, své povahy, své reakce, své „mouchy“….. Žijeme v každodenní interakci s lidmi a ti nám silně zasahují do našich životů. Pokud bychom znali předem jejich reakce, jejich motivace, jejich podstatu, uměli bychom s nimi daleko lépe vycházet. Uměli bychom s nimi jednat tak, aby vždy stáli na naší straně.

Image result for friend

Bude vás pomlouvat, nebo bude stát na vaší straně? To byste měli dopředu vědět.

Když získáte lidi na svoji stranu, tak získáváte i jejich podporu a energii. Tito lidé vás pak posilují. Naopak, lidé, kteří jsou vůči vám v opozici vás vyčerpávají a energii vám berou. Lidé ve vašem okolí (ať již rodina či kolegové v práci, sousedé atd.) mají obrovský vliv na sílu vaší energie. Mohou vám ji velmi dobře doplňovat, ale dokáží vás také téměř „vycucnout“ (těm říkáme energetičtí upíři). Čím vám je člověk bližší, tím větší vliv má na úroveň vaší energie. Čím více času s člověkem trávíte a čím důležitější pro vás je, tím větší oporou nebo naopak hrozbou pro vás je.

Related image

Lidé ve vašem okolí vám mohou pomoci nahoru, nebo vás mohou shodit dolů. Jak to poznáte?

Abyste si uměli opravdu někoho naklonit na svoji stranu a čerpat tak jeho energii, musíte takového člověka již opravdu velmi dobře znát. K tomu můžete využít Astrotyp, který vám ukáže velmi přesnou typologii a charakter člověka. Astrotyp vám tak poskytne dokonalý profil lidí ve vašem okolí. Ukáže vám, jací jsou, co je motivuje, co jim dělá radost, co se jim bude líbit, v čem jsou dobří a v čem naopak budou trošku „pokulhávat“. Budete dopředu vědět, jak na vás budou reagovat v různých situacích. Můžete tak své jednání vždy přizpůsobit tak, aby s vámi daný člověk souhlasil a nebojoval s vám. Díky znalostem Astrotypu umíte získat od ostatních lidí jejich podporu. Pokud jste manažeři ve firmě, či máte svoji vlastní firmu, budete znát silné i slabé stránky svých podřízených a zaměstnanců. Díky tomu jim pak můžete přidělovat práci, pro kterou mají talent a budou tak daleko efektivnější. Budete eliminovat jejich chyby a vaše ztráty. Znalost profilu zaměstnanců je velmi důležitá pro jejich řízení. Víte přesně, jak je motivovat k lepším výkonům a jak z každého zaměstnance získat co nejvíce kvalitní práce a dobrých výsledků. A navíc sami tito zaměstnanci se budou cítit velmi dobře, protože budou dělat to, na co mají přirozený talent.

Tato kniha vám poradí v různých životních situacích, v poznání sebe i druhých a jak se správně zachovat
Tato kniha vám poradí v různých životních situacích, v poznání sebe i druhých a jak se správně zachovat. Více o knize ZDE.

Poznání druhých lidí vám nejen usnadní život, ale umožní vám posílit svoji energii a ještě navíc získat energii ostatních lidí. Nyní vám k tomu pomůže naše nová kniha ČÍNSKÉ HOROSKOPY – ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ. Díky této knize si můžete udělat detailní typologii a charakteristiku osobnosti lidí ve svém okolí. Můžete tak poznat jejich pravé JÁ a využít tuto znalost ve svůj prospěch. Budete umět lépe rozdělit lidi ve svém okolí na ty, kteří vám pomáhají a kteří jsou pro vás spíše hrozbou a vyčerpáním. Poznáním jejich pravého Já tak můžete vztahy s nimi upravit tak, aby vám byly ku prospěchu a neničily vám zbytečně život.

Astrotyp určuje vaše energie a je základem pro nastavení vašeho interiéru
Astrotyp určuje vaše přirozené energie a je základem pro nastavení všech oblastí vašeho života.

Využijte naši službu analýza Osobního Astrotypu. V rámci hodinové konzultace vám ukážeme vaše přirozené talenty, silné i slabé stránky, vaše přirozené Já. Získáte detailní typologii a charakter vaší osobnosti. Analýzu Osobního Astrotypu si objednejte na dasa@byu.cz nebo telefonicky 602 556 479.

Zdroj: HAPPYWEEK 202

 

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.