VSTÁVEJTE! JE JARO!

Čas a prostor jsou v neustálém kontaktu. Čas vstupuje do prostoru a mění jeho energie. Jakmile se tedy změní čas, mění se i prostor. A úkolem Feng Shui Prosperity je zajistit, aby prostor byl vždy v souladu s energií času. Tím umožní maximalizovat funkci toho, co čas přináší a my z této funkce můžeme těžit.

Energie času musí být v souladu s energií prostoru.
Energie času musí být v souladu s energií prostoru.

I když to ještě možná není při pohledu z okna úplně jasné a patrné, jaro je tady. Jarní energie propukly s příchodem února a také s příchodem prvního dřevěného zvířete – Tygra. Ten svojí razancí a agresivitou umožní energiím, aby propukly plnou silou a dostaly se ven ze spárů „ospalé a pasivní“ zimy. Energie jara má obrovský potenciál pro růst a rozvoj všeho – tedy vašich aktivit, vašeho zdraví atd. Proto byste měli tuto energii co nejvíce čerpat, protože vás může hodně posilnit, ale také posunout o velký kus kupředu.

Related image

Přeneste si co nejvíce jara do interiéru a čerpejte jeho sílu.

Abyste tuto energii mohli využívat co nejvíce, musíte jí udělat co největší prostor v prostředí, ve kterém žijete a pracujete. Proto se jí přizpůsobte a svůj interiér upravte podle zákonů Jin a Jang a pěti fází (elementů). Jaro patří k jangové energii a fázi Dřeva. Tyto energie potřebují hlavně prostor, místo pro růst a expanzi. Proto je tak důležitý jarní úklid. Jeho úkolem není jen čistota, ale hlavně uvolnění místa pro nové energie. Proto byste měli svůj interiér uvolnit od všech věcí, které již nepoužíváte nebo které již nejsou funkční. Dále svůj interiér co nejvíce prosvětlete. Vyměňte tmavé závěsy za světlejší a lehčí. Více otvírejte okna a pusťte novou a čerstvou energii domů. Barvou jara je zelená, proto by měla ve vašem interiéru dominovat. K jaru patří také první květiny, první květy a větvičky. Využijte je pro ozdobu svého interiéru. Kupujte si čerstvé květiny a dávejte je tam, kde trávíte nejvíce času. Ideální je např. střed jídelního stolu, nebo stolku u sedací soupravy.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 205

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.