KARIÉRA V INTERIÉRU

Naši životní rovnováhu si nastavujeme pomocí devíti základních oblastí života. Pokud máme správně nastavenou každou tuto oblast, pak žijeme vyrovnaný, naplňující a šťastný život. Víme, že náš život ovlivňují tzv. tři herci života: čas, člověk a prostor. Každý z těchto herců ovlivňuje kvalitu všech životních oblastí. V novém seriálu HAPPYWEEKu si ukážeme, jak můžete oblasti svého života ladit pomocí energií prostoru – tedy svým interiérem.

Úspěch v kariéře silně ovlivňuje i váš interiér.

Pokud řešíme jednotlivé oblasti života, musíme vědět, ke kterým energiím Jin/Jang, pěti fázím (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda) a Gua patří. Pak není nic jednoduššího, než těmto energiím vytvořit to správné prostředí, aby se jim dobře dařilo. A k tomu můžeme využít i našeho interiéru. Pokud chceme ladit oblast naší kariéry, životní cesty, povolání, práce apod. pak víme, že tato oblast patří k energie jin-jangové Vody a Gua 1. To nám stačí k tomu, abychom přesně věděli, jak kariéru dobře vyladit a posílit její energie.

Energie musí prostorem volně plynout jako řeka v krajině.

Pro energii Vody je důležité plynutí. Proto si musíme interiér nastavit tak, abychom v něm mohli volně procházet. Nesmíme tu mít žádné překážky, nesmíme o nic zakopávat, ničemu se složitě vyhýbat. Voda má také ráda barvu černou a modrou. Proto můžeme tuto barvu v interiéru posílit. Energii Vody zdůrazníme také různými obrázky s motivem řeky, moře, lodí apod. Tedy vším, co nám asociuje volný tok vody. Gua 1 nám zase říká, které prostory interiéru budou nejvíce energii kariéry posilovat – jde hlavně o vchod, chodby, schodiště, předsíně atd., tedy všechny prostory, kudy pouze procházíme. Zde by Voda měla být podpořena nejvíce – barvou, doplňky, volným průchodem apod. Do Gua 1 také patří prostor, který najdete v tzv. čtverci Luo Shu – jde o čtverec číslo 1. Energii vody také posiluje severní strana. To znamená, že tato energie bude velmi silná v prostoru, který máte v interiéru orientován na severní stranu. Pokud si nastavíte alespoň tato základní pravidla pro energii kariéry, uvidíte, že vše začne najednou volně plynout a posouvat vás k vašemu cíli (pokud tedy nějaký máte).

A jak má kariéra fungovat ve vašem životě? I to se dozvíte v našem dalším semináři Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život. Na seminář se můžete přihlásit na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479. Vše o semináři ZDE:

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 209:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.