RODINA V INTERIÉRU

Rodina je velmi silná energie, která výrazně ovlivňuje vaše životy. Mohou to být silné kořeny, které vám umožní stabilní a úspěšný start do vašeho života, ale také zdroj velkého bohatství budovaného po generace.

Image result for family tree in interior

Energie rodiny dodává sílu bohatství do vašeho života.

V dnešní moderní době je energie rodiny téměř nevyužívána. I když patří k největším a nejsilnějším zdrojům životní energie pro život lidí. Pokud rodina správně funguje, navazuje na vše dobré, co vybudovaly předchozí generace. Tím každá nová generace získává do vínku velmi dobrý a silný začátek, na kterém může budovat svůj život, svoji prosperitu a bohatství. Proto je velmi důležité, abyste si energii rodiny správně nastavili i prostřednictvím svého interiéru. Energie rodiny patří k tzv. Gua 3 a k východní světové straně. Vychází z energie elementu Dřeva a jangové energie. Jde tedy o energii velmi aktivní, silnou a průraznou. Díky ní se můžete bez vyčerpání pouštět do nových věcí a využívat je pro všechny začátky ve vašem životě.

Vše v přírodě je nastaveno na hojnost a prosperitu. Tedy i váš život. A jejím základem je rodina.

V části interiéru, kam spadá energie rodiny, by měla převládat zelená barva, rostliny, které rostou přímo vzhůru. Energii Dřeva můžete podpořit i elementem Voda (ta tzv. „rodí“ Dřevo a dodává mu energii) – tj. můžete zde umístit misky s vodou a plovoucími svíčkami či květinami, fontánky s tekoucí vodou nebo obrázek řeky. Měli byste zde mít umístěné obrázky své rodiny – pokud možno té nejširší (tj. babičky, dědečkové, rodiče, děti). Sílu energii rodiny posílíte také počtem tři. Tj. např. tři obrázky rodiny, tři svíčky, tři květiny apod.

    Energii silné rodiny podpoříte správným řešením svého domova.
Energii silné rodiny podpoříte správným řešením svého domova.

Rodinu též posílíte vertikálami. Může to být např. vysoká stojací lampa, vysoký trojramenný svícen, vertikální pruhy na stěně. Můžete též tuto část místnosti tzv. podsvítit, tj. umístíte světlo na podlahu a namíříte světlo tak, aby „šlo“ po stěně vzhůru ke stropu. Nezapomínejte, že vše, co umístíte do tohoto místa, bude určovat to, na co v životě budete navazovat. Proto buďte velmi opatrní na to, co si sem dáváte za různé doplňky, suvenýry, knihy či časopisy. Budou vám hodně „mluvit“ do života.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 211

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.