PRVNÍ ČTVRTLETÍ MÁTE ZA SEBOU – JAK DÁL?

Právě se nacházíme v tzv. mezidobí země. Je to období, které tvoří jakýsi „přechod“ mezi jednou sezonou do druhé. Pomalu bude končit jaro a o slovo se přihlásí léto. A jak víte, energie času jsou velmi silné a důležité. Navíc platí zákon „Region – Sezona“, který nám říká, že máme dělat správné věci na správném místě ve správný čas. A proto je důležité se na novou sezonu připravit.

Duben – vhodný měsíc pro korekci vašich letošních plánů.

V lednu jste se měli co nejlépe připravit na celý nový rok, využít energii jeho vládce – Ohnivého Kohouta. Jaro pak přineslo ty správné energie jak se s chutí a silnou energií Dřeva pustit do nových aktivit, které jste si na tento rok naplánovali. Nyní máte za sebou první čtvrtletí roku a duben je vhodný měsíc na to, abyste udělali první bilanci svých aktivit a plánů. Vládne totiž energie Země. Ta vám pomůže podívat se na vaše aktivity realisticky. Proto byste se nyní měli ohlédnout za prvními měsíci roku a objektivně zhodnotit své aktivity a jejich úspěšnost. Zkontrolujte, zda-li se opravdu správně posouváte na své cestě k cíli, který jste si na tento rok nastavili. Ujistěte se, že jste ze své cesty nesešli a že jste splnili všechny milníky, které jste si na první čtvrtletí stanovili. Pokud zjistíte, že se některé vaše kroky nepodařily, nebo jste se dokonce dostali ze své cesty někam jinam, můžete energie mezidobí Země (která silně působí v dubnu) využít k tomu, abyste své aktivity korigovali.

Ujistěte se, že stále kráčíte po své cestě.

Pokud je potřeba, můžete právě nyní vylepšit svůj plán a přesně ho nastavit na přicházející období léta, abyste ho co nejvíce využili k dosažení vašich letošních cílů. V létě budou vládnout nejsilnější a nejaktivnější energie a měly by vás posunout k cíli velmi rychle a bez zbytečného vyčerpání. Ujistěte se tedy, že váš plán na letní sezonu je opravdu dobrý a správně nastavený. Pokud ne, mohly by vás silné letní energie naopak posunou daleko od vašeho původního záměru. Své aktivity hodnoťte hlavně realisticky a objektivně. Při hodnocení využívejte fakta a ověřené informace. Nenechte se svést emocemi či různými pocity či domněnkami. Při vládě energie Země musíte VĚDĚT. Nezapomeňte, že v dubnu vládne Drak a po něm vládu přebírá Had. A ten může fungovat pouze v případě, že VÍ, ŽE VÍ, ŽE VÍ.

Had je náročný a chce vše dotáhnout k dokonalosti. Připravte se na něj.

Zveme vás na další zajímavý seminář Odhalte své pravé JÁ & Žijte svůj život, který navazuje na naši novou knihu:

Jak máte žít svůj život vám poradí naše nová kniha.

Vše o semináři se dozvíte ZDE, na této stránce. Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Více HAPPYWEEK 214

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.