JAK POZNÁTE, ŽE ŽIJETE SVŮJ ŽIVOT?

Velmi jednoduše. Ta VAŠE životní cesta je ta cesta, na které nejsou žádné překážky, vyžaduje nejmenší úsilí a vůbec vás nevyčerpává. To je vaše cesta, to je váš život.

Váš přirozený talent ukazuje na vaše životní poslání. Každý člověk nějaké má.

Pokud se ve svém životě stále jen s něčím trápíte, neustále bojujete, máte pocit, že život je jen těžká dřina a řehole, pak se zastavte. Kráčíte cestou, která nebyla určena pro vás. Žijete život, na který nejste ani vybaveni, ani připraveni. Čeká vás jen stres, úzkost, neúspěch a pocit zmaru. Ztratíte (jestli jste již neztratili) smysl života. Takový život je jen a jen těžký.

Jestli chcete žít život, který je naopak plný krásy, příjemné energie, milých lidí, krásných věcí a úžasných zážitků, pak musíte žít svůj život a jít po své cestě.

Vaši cestu určuje váš životní talent. Pokud kráčíte po té své, cíle určitě dosáhnete.

Kráčíte-li životem po své cestě, znamená to, že víte kdo jste, na co máte přirozený talent a schopnosti a plně je v životě využíváte. Vaše silná energie pak do vašeho života přitahuje jen to, co právě potřebujete. Nic vám tedy ani nechybí, ani nepřebývá. Žijete životem hojnosti a prosperity. Život plyne v energii Flow a vy nemusíte zdolávat žádné překážky.

Pozor, neznamená to, že v životě neděláte nic. Naopak. Lidé, kteří žijí svůj život a využívají své talenty toho dělají daleko více, než ti, kteří si na svůj život jen stěžují. Proč? Protože je jejich život nevyčerpává. Využívají totiž energii, které mají dostatek (viz Astrotyp). To, co se ostatním může zdát jako těžká práce či velká překážka, tito lidé zvládají snadno a rychle. Jsou na to vybaveni a vědí, jak s tím zacházet, aby je to nevyčerpávalo. Prostě žijí svůj život a jsou šťastní.

Život je těžký pouze v případě, že nežijete svůj život, ale představy druhých.

I vy máte svůj život. Otázkou je, zda ho žijete, nebo ne. Pokud si myslíte, že život je těžký a složitý, pak svůj život nežijete. Pak byste se měli opravdu zastavit a uvědomit si, co váš život je a začít ho žít. A věřte, že nikdy není pozdě. Můžete začít svůj život žít ve 20 stejně tak, jako v 60. Jakmile se stanete sami sebou a budete žít svůj život, nesmírně se vám uleví, budete cítit, jak z vás padá tíha celého světa, jak se vám do života dere radost a potěšení. Stačí znát sebe sama a své JÁ. To určuje vaši životní cestu i celý váš život. Stačí znát svůj Astrotyp. Ten si můžete u nás nechat spočítat a vyložit (napište na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479), nebo se můžete přihlásit na náš další kurz Poznejte své pravé JÁ & Žijte svůj život – vše o kurzu na stránce ZDE.

Přihlášky na seminář nám posílejte na dasa@byu.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na 602 556 479. Můžete též vyplnit tento jednoduchý formulář:

 

Vše o semináři se dozvíte na této stránce.

Více HAPPYWEEK 212

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.