BOHATSTVÍ V INTERIÉRU

Bohatství je energie Gua 4, ale také Draka, který vládne právě v měsíci dubnu. Pokud tedy chcete využít tuto energii síly, moci a velikosti, pak ve svém interiéru vytvořte prostředí, kde se jí bude dařit.

Pokud chcete rozšířit bohatství svého života, interiér vám pomůže.

Tato energie je opravdu velmi silná. Dokáže vás povznést, obohatit, ale také srazit na kolena a úplně zničit. Proto je velmi důležitý zákon, který pro energii Gua 4 platí: vymezení nebo omezení. Je velmi důležité, abyste si sami přesně vymezili velikost toho, čeho chcete dosáhnout. Plánujete-li např. expanzi svého podnikání a chcete rozšířit síť svých obchůdků z jedno na deset, pak si musíte být naprosto jisti, že těch deset obchůdků dokážete snadno řídit. Jinak vás jen vyčerpají a nakonec i zlomí. Takže své bohatství (ať již o něm uvažujete v jakékoliv oblasti) jasně vymezte a stanovte si jasné hranice. Takto vymezené bohatství pak můžete podpořit úpravnou svého interiéru.

Vše v přírodě je nastaveno na hojnost a prosperitu. Tedy i váš život.

Gua 4 se nachází v levém zadním rohu interiéru (při pohledu od vchodu dovnitř). Toto místo by tedy mělo vypadat velmi hojně, bohatě a rozmanitě. Je zde silná energie Dřeva. Proto se sem hodí umístit rozmanité květiny, které jsou košaté, mají hodně listů a dávají pocit, že se stále rozrůstají. Ideální je zde mít i některé kvetoucí rostliny, protože květ je energie Ohně a ta může energii bohatství dobře aktivovat. Můžete si sem dát také množství různých předmětů, které vytvářejí pocit rozmanitosti, barevnosti, bohatosti života. Může zde být např. akvárium s pestrou směsicí různých ryb (různé druhy, barvy, velikosti). Může zde umístit i pestrobarevnou mozaiku apod. Čím větší pocit barevnosti, rozmanitosti a hojnosti, tím silnější energii bohatství vytvoříte. Pozor však na to, abyste nevytvořili velký chaos a zmatek. Bohatost a rozmanitost musí vytvářet určitý soulad. Vše musí dohromady ladit a vytvářet harmonický celek.

Energii bohatství pak aktivujete např. třemi červenými svíčkami, lampičkou, kterou budete rozsvěcet či fontánkou se světlem.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 212

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.