Příběh Leoše Mareše – NEJVĚTŠÍCH ÚSPĚCHŮ DOSAHUJÍ TI, KTEŘÍ JSOU SAMI SEBOU

Inspirováno článkem: Moderátor Leoš Mareš: Svým koncertem jsem si koupil výlet do vesmíru http://m.ihned.cz/c1-65683930-obdobi-sklizne

Jméno Leoš Mareš asi znáte (pro ty z vás, kteří nevědí, jde o jednoho z neznámějších současných moderátorů jak v rozhlase, v TV tak na mnoha prestižních kulturních či jiných společenských akcích). Nevím, jestli ho řadíte mezi své oblíbence, nebo ne. To pro tento článek není rozhodující.

Related image

Leoš Mareš svůj talent „prodal“ hlavně jako úspěšný moderátor.

V naší praxi se nejvíce zaměřujeme na poznání sebe sama, přirozeného talentu a potenciálu. V Akademii štěstí učíme naše studenty objevit svůj talent, potenciál a vytvořit si životní podmínky pro jeho úspěch. Každý člověk má svůj přirozený talent a ten má rozvíjet a být v něm co nejlepší. Jen tak může skutečně být úspěšný, šťastný, ale také přispět svému okolí a možná i celému světu. To je ale možné jen v případě, že svůj přirozený talent znáte a rozvíjíte ho (analýzu svého talentu – tzv. Astrotyp si můžete objednat na dasa@byu.cz nebo tel. 602 556 479). Ve světě je mnoho příkladů lidí, kteří právě díky tomuto dokázali velké věci. Často zmiňujeme např. Stevea Jobse, zakladatele firmy Apple, Richarda Bransona (zakladatel společnosti Virgin) a jiné. Ale i na našem „malém dvorečku“ jsou ikony, které ve svém oboru jsou génii. Jistě to je např. Karel Gott či Jaromír Jágr. Poslední dobou mě ale velmi zaujal příběh moderátora Leoše Mareše. Ve svém Astrotypu má jasně uvedené své hlavní energie, talent, potenciál a silné stránky. Nevím, jestli Leoš svůj Astrotyp zná (předpokládám, že ne), ale vím, že jeho energie ve své práci velmi silně využívá. A nejen to, již mnoho let svůj přirozený talent rozvíjí a buduje. Jeho kariéra díky tomu vzkvétá a dnes je jedním z nejlepších, nejvyužívanějších a nejlépe placených moderátorů v ČR (jestli ne ten nejlepší).

Tři Ohně, Drak, Had, Kůň – úspěch a sláva zaručeny. Leoš umí svůj Astrotyp naplnit beze zbytku.

Ve svém Astrotypu má Koně, Draka a Hada (viz naše knížka Čínské horoskopy aneb Odhalte své pravé já) a přesně tak on i žije. Jeho „úchylka“ (v dobrém slova smyslu) na Ferrari je jasnou ukázkou Koně a v určitých ohledech i Hada. Jeho snaha o perfekcionalismus v práci, v přípravě, oblékání, vzhledu atd. je jasnou známkou Hada. Pouštět se do velkých projektů a dívat se stále do „větší“ budoucnosti je zase doménou Draka. Když si základní atributy těchto tří zvířat promítnete najednou, vyjde vám to, čím je právě Leoš Mareš.

Image result for red ferrari

Červené Ferrari je pro ty, co mají v Astrotypu Koně, jako dělané. Má ho i v logu.

Nedávno si Leoš (jak sám říká – viz výše uvedený článek) koupil výlet do vesmíru. Ne v pravém slova smyslu. Ale splnil si svůj vlastní sen: uspořádal svůj první a jediný koncert ve své kariéře (o jeho snahách prorazit jako zpěvák toho bylo napsáno již hodně – a většinou spíše pobaveně či dokonce negativně). Po mnoha letech práce – a to jak té profesní, tak i práce na sobě – dospěl do stádia, kdy si splnil další svůj sen (Leoš si je plní pravidelně a to byste měli dělat také). A to sen téměř gigantický. O jeho koncertu si přečtěte ve výše uvedeném článku. Je dost poučný.

Image result for leoš mareš

I slavný Marešův kožich sloužil ke zviditelnění. Je to Oheň – tedy světlo, které přitahuje pozornost.

Proč ale píšeme zrovna o Marešovi, který možná není tou největší českou ikonou? Právě pro to, že svým přístupem, prací a vědomým využíváním svých silných stránek opravdu na maximum, stejně jako svého talentu a potenciálu, si tento moderátor zatím splnil všechny své sny (a v mnoha případech opravdu ne malé – ale tomu umožňuje právě energie mocného Draka). Je krásným důkazem, jak znalost a využívání přirozeného talentu umožní člověku prožít své sny. A protože i každý z vás má svůj talent a jeho velký potenciál, je opravdu jen a jen na vás, jestli tento talent využijete a prožijete také své sny, nebo jestli budete jako převážná většina jiných moderátorů, které nikdo nezná. Pamatujte si heslo: Sny a vize bez práce jsou pouhé deziluze.

Více HAPPYWEEK 219

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.