KURZ FENG SHUI PRO – pro poradce Feng Shui

KURZ

FENG SHUI PRO

Ovládejte umění života jako nikdo jiný

Staňte se profesionálními poradci Feng Shui

Jediný kurz Feng Shui, který vás naučí pracovat s energiemi času, člověka i prostoru.

Pokud jste se do Feng Shui zamilovali ať již díky četbě nějaké knížky, absolvováním semináře či návštěvou přednášky, pak vězte že jste ještě zdaleka plné kouzlo Feng Shui neobjevili. To na vás čeká v tomto kurzu FENG SHUI PRO. Zde objevíte všechna tajemství Feng Shui, která se nikdy nemohou vejít do jedné knížky, do jednoho semináře a už vůbec ne do jedné přednášky.

Related image

Naučíte se, jak správně vytvořit energie okolí pro dosahování cílů svých klientů.

Feng Shui je populární po celém světě

Popularita Feng Shui ve světě stále roste. Stalo se jedním z nejvyhledávanějších učení vůbec. Většina významných a úspěšných lidí ví, že Feng Shui je základem úspěchu, prosperity a štěstí a proto využívají Mistrů Feng Shui. Ti vytvářejí životní podmínky a prostředí pro své klienty tak, aby pro ně byly zdrojem té správné energie. Díky ní se pak lidem daří lehce a snadno dosahovat svých cílů ve všech oblastech života. Feng Shui vytváří zdroje energie a člověk tak nemusí využívat energii vlastní. Čerpá z vnějších zdrojů, které jsou nastaveny právě pomocí Feng Shui. Díky těmto vnějším zdrojům energie se člověk nevyčerpává, udržuje si pevné zdraví a dosahuje vysokého věku.

Image result for trump feng shui

Feng Shui se využívá při stavbě moderních budov i v podnikání úspěšných lidí.

Feng Shui je tak komplexní učení, že obsahuje informace o všech formách energie, jak fungují a jak se mají využívat pro úspěch, štěstí a naplnění ve všech oblastech života. Profesionální poradci Feng Shui znají a umějí pracovat zároveň s energií času, energií člověka i energií prostoru. Ti, kteří pracují pouze s energií prostoru, nikdy nemohou dosáhnout dobrých výsledků. Vždy jde o průnik energií času – člověka – prostoru. Člověk žije v tzv. časo-prostoru a tvoří s ním jednotu. Bez pochopení tohoto základního principu nemůže Feng Shui skutečně fungovat.

Naučíte se, jakou energii vytvořit pro každou důležitou oblast života.

Kurz FENG SHUI PRO je určen pro ty z vás, kteří se chtějí stát profesionálními poradci Feng Shui a pomáhat svým klientům prožívat štěstí a prosperitu ve všech oblastech života. Obsahuje všechny důležité (i nepublikované) informace, systémy, metody a postupy. Díky tomuto kurzu budete umět nastavit svým klientům nejen celkovou životní rovnováhu, ale také jim pomoci dosáhnout jejich cílů či řešit jejich aktuální problémy.

Image result for helping clients

Budete umět svým klientům přinášet radost, štěstí a úspěch do života. Co víc si přát? 🙂

Energie člověka

Na kurzu FENG SHUI PRO se seznámíte se všemi formami energie a naučíte se s nimi pracovat a využívat je. Pochopíte jak fungují a budete je umět správně nastavit a využít pro daný cíl. Naučíte se vše o energiích člověka, jak působí na jeho psychiku i tělo. Budete umět pracovat s energiemi člověka tak, abyste mohli preventivně chránit svoje zdraví a zdraví svých klientů. Osvojíte si metodu typologie a charakteru člověka podle Feng Shui. Snadno tak určíte přirozený talent člověka, jeho celkový potenciál a silné stránky. Budete přesně vědět, jaký život má žít. Budete umět analyzovat vztahy lidí a jak je nastavit tak, aby fungovaly dle přání klienta. Naučíte se také, jak sestavovat týmy lidí, které snadno dosáhnou zadaných cílů. Díky znalostí energie lidí je budete umět motivovat a využívat jejich energii k dosažení daného cíle. Lidé tak budou zdrojem vaší energie a energie vašich klientů.

Energie času

Čas je Jang a Jang = funkce. Zajišťuje tedy fungování i vašeho zdraví.

Při studiu kurzu FENG SHUI PRO získáte informace o všech cyklech času, jak fungují a jak energii času využívat k danému účelu. Naučíte se všechny cykly od cyklu 900 let až po cyklus jedné minuty. Energie času jsou velmi mocné. Mohou vám pomoci snadno dosáhnout cíle. Pokud ale jejich moc neznáte a neumíte je ovládat, mohou vám také velmi ublížit. Proto je velmi důležité energii času znát a umět s ní správně pracovat. Jen díky správnému načasování mohou věci dokonale fungovat. A vy budete vědět přesně, kdy ten správný čas nastane.

Energie prostoru

Na kurzu FENG SHUI PRO poznáte všechny energie prostoru – od nekonečné přírody, přes krajinu, město, obec, čtvrť, ulici, dům, zahradu, interiér až po jednotlivé místnosti. Budete vědět přesně, jak prostor působí, jakou energii dodává, nebo naopak bere. Prostor působí pomaleji než čas, ale o to výrazněji. Čím déle v daném prostoru působíte, tím větší vliv na vás má. Stačí si uvědomit, že např. jen doma trávíte téměř polovinu svého života. Dobře nastavený prostor člověku dodá spousty energie, takže nemusí vyčerpávat tu svoji. Pokud ale prostor nastavíte špatně, můžete člověku i velmi ublížit.

Energie všech oblastí života

Díky kurzu FENG SHUI PRO se naučíte také energie všech důležitých oblastí života: kariéra/povolání, vztahy, rodina, bohatství, hodnoty a pravidla, budoucnost, zázemí/domov, vize, cíle a sny. Budete je umět nastavit tak, že vytvoří celkovou životní rovnováhu. Osvojíte si pravidla těchto oblastí a budete moci svému klientovi pomoct dosáhnout cíle v každé této oblasti.

Kniha proměn – I Ťing

Image result for oldřich král i ting

A třešínka na dortu: Kniha proměn – I Ťing (Yi Jing). I proto je kurz FENG SHUI PRO jedinečný. Naučíte se nejúčinnější věštbu s pomocí Knihy proměn – I Ťing. Jedná se o opravdové umění pracovat s nejmocnějším orákulem. Umí ho využívat skutečně jen několik dobrých Mistrů a profesionálů Feng Shui. Díky tomuto kurzu budete patřit mezi ně i vy.

Po absolvování kurzu FENG SHUI PRO budete ovládat umění života jako nikdo jiný. Vaším úkolem ale není využívat tento vzácný dar pro sebe. Získáte ho pro to, abyste tento dar využívali pro druhé, své klienty, kteří potřebují vaší pomoc. Díky tomuto kurzu budete mít dar přinášet štěstí a naplnění do života lidí. Je to vzácný dar a proto se o něj musíte dělit se svými klienty. Z tohoto důvodu je tento kurz určen jen pro profesionály, budoucí profesionální poradce Feng Shui, kteří se tomuto umění budou věnovat profesionálně.

Jak bude kurz FENG SHUI PRO probíhat

Kurz FENG SHUI PRO se skládá ze tří celků:

 

Práce s energií

 1. Základní energie 23.-24. 9.
 • Jin a Jang
 • 5 proměnných fází (elementů)
 • 12 pozemských zvířat
 • 28 nebeských zvířat
 1. Energie člověka 14.-15. 10.
 • Typologie a charakter osobnosti člověka
 • Koreláty – energie vztahů
 1. Energie času 4.-5. 11.
 • Energie časových cyklů
 1. Energie prostoru 25.-26. 11.
 • Metody práce
 1. Energie zdraví 16.-17. 12.
 • Orgány
 • Psychické zdraví
 • Fyzické zdraví
 • Prevence a ochrana zdraví

Systém Ba GuaČas, Člověk, Prostor

 1. Gua 1 – Gua 3 13.-14. 1.
 2. Gua 4 – Gua 6 3.-4. 2.
 3. Gua 7 – Gua 9 24.-25. 2.
 4. Osy a Roviny Ba Gua 17.-18. 3.
 5. Ming Gua 7.-8. 4.

I Ťing (Yi Jing) – Kniha proměn

 1. Čáry 21.-22. 4.
 2. Digramy, Trigramy, Hexagramy 5.-6. 5.
 3. Věštba s Knihou Proměn 19.-20. 5.
 4. Praktický workshop 2.-3. 6.
 5. Opakování a závěrečný test 9.-10. 6.

Přihlášky na kurz FENG SHUI PRO posílejte na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479.

Při platbě do 16.7. sleva 15%

Cena: 75,000 Kč.

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.