ČAS EXPANZE KONČÍ

Energie pomalu ale jistě oslabují a vše začíná směřovat zvenčí dovnitř. Měli byste se tedy přestat snažit o to, abyste rozšířili svoje pole působnosti. Místo toho se máte soustředit na to, abyste vytěžili maximum z toho, co se vám do této doby podařilo získat. Energie expanze a rozšiřování jsou již pryč. Přicházejí energie koncentrace a zabezpečení dosažených výsledků. Pokud se budete snažit získat ještě něco navíc, můžete naopak o část nebo dokonce o vše přijít.

Image result for calculation

V srpnu je třeba si vše propočítat, abyste dosáhli maximum výnosu.

Nyní přichází doba, kdy se musíte začít pomalu ale jistě koncentrovat a soustředit na maximalizaci svých výnosů a zisků. Měli byste si udělat velmi důkladnou analýzu toho, co se vám podařilo v tomto roce získat, čeho jste dosáhli. V srpnu byste tak měli mít velmi dobrý přehled o své reálné situaci. Nic si nepřikrášlujte. Buďte raději realističtí, než optimističtí. Raději počítejte s horším, než lepším výsledkem. Vaším úkolem je připravit se na ochranu svého zisku, úrody, svých výsledků. Důležité je, abyste vše, co jste získali, správně uchovali a připravili na to, aby vám to sloužilo v novém období, které přijde se začátkem nového roku. Jak svůj majetek ochránit, jak popřípadě ještě zvýšit své zisky apod. vám poradí právě chytrost Opice, která v srpnu vládne. Využijete-li její energii, pak velmi jasně budete vědět, jak se svým majetkem, finančními prostředky apod. naložit, aby byl váš výnos maximální.

Related image

Poraďte se s těmi, kteří dané oblasti více rozumí. Využijte jejich chytrosti.

Je vhodné se poradit s odborníky na oblast, ve které chcete svůj zisk maximalizovat. Měli byste mít správné finanční i právní posudky. Je-li třeba udělat kontroly, audity nebo analýzy, připravte vše tak, aby mohly řádně proběhnout. Srpen je období, kdy již není čas na hrdinství. Je to čas vhodný pro chytrost a zkušenost. Hledejte způsoby, jak si tento rok zajistit opravdu dobrý výsledek. V srpnu již své majetky nebudujte, ale začněte je ochraňovat a zabezpečovat. Přichází období, kdy je nutné vytvářet zásoby, rezervy a plány na ochranu budoucích zisků.

Pokud podnikáte, pak se zaměřte na kontrolu svých firemních rozpočtů. Ujistěte se, že vaše plánované výnosy jsou reálné a naopak, že náklady nebudou překročeny. Od srpna byste se také měli začít pomalu věnovat přípravě na sestavení rozpočtů na nový rok. Začněte s prací na novém rozpočtu s energií Opice. Dodá vám mnoho chytrých nápadů a námětů, jak rozpočet dobře nastavit.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY – ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ A ŘÍJNU

 

Více HAPPYWEEK 227

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.