V ZÁŘÍ DOKONČETE VŠE, NA ČEM JSTE LETOS PRACOVALI

Rok 2017 se blíží do finiše. Pokud chcete na konci roku slavit úspěch, pak byste se v září měli zaměřit na dokončení svých letošních aktivit.

Related image

V září vše dotáhněte do zdárného konce. Na nic víc se nemusíte soustředit.

Září je důležitý měsíc pro úspěšné završení vašich letošních plánů. Měli byste co nejdůsledněji zhodnotit své dosavadní aktivity a začít počítat výsledek. I když konečné zúčtování vás čeká až s posledním daňovým přiznáním za letošní rok, již v září byste měli mít opravdu dobrý a fundovaný odhad toho, jak to dopadne. Zkontrolujte si svůj rozpočet a ujistěte se, že vše děláte v rámci tohoto rozpočtu. Na konci roku nebudou již energie na žádná překvapení. Naopak, překvapení na konci roku by vás mohlo nepříjemně ohrozit pro příští rok.

Kohout je mistr detailu. Proto se na detail zaměřte. Vše si překontrolujte, využívejte tabulky a různé systémy, které vám umožní pracovat s co největší přesností. Sečtěte všechny výnosy i náklady. Mějte peníze pod kontrolou. Pokud zjistíte nějakou chybu, Kohout vám ještě může pomoct ji vyřešit.

Image result for auditing

V září pracujte s detailem. Ujistěte se, že vše ladí s tím, čeho chcete dosáhnout.

Udělejte si opravdu detailní analýzu svého podnikání. Zhodnoťte význam všech svých aktivit. Vytvořte si systém hodnocení, který vám umožní velmi jasně rozpoznat, které aktivity jsou pro váš byznys přínosem a které naopak hrozbou. Je vhodný čas pro různé kontroly a audity. Věnujte se jim s veškerou pečlivostí. Pokud narazíte na chyby, hned je opravte. Kohout je mistrem správného dokončení. Umí nastavit každý detail tak, aby fungoval celek. Má-li vaše podnikání nějaké „trhlinky“, tak je opravte teď. Vše musí fungovat tak, jak má. Nesmíte zapomínat, že po Kohoutovi bude následovat kovový Pes a ten žádné chyby neodpouští. Proto by se vám v příštím období mohly chyby vymstít.

Related image

Prezentujte své úspěchy a získejte uznání. Bude zdrojem vší energie.

Také je důležité si uvědomit, že celý rok 2017 vládne Ohnivý Kohout. Oheň přináší světlo. Je proto důležité, aby výsledky vaší práce byly vidět. Podobně, jako Opice v srpnu měla prezentovat své nápady, měli byste v září prezentovat své výsledky. Pokud při kontrolách narazíte na chyby, pak ukažte, jakým způsobem jste je úspěšně vyřešili. Můžete tím nasbírat velmi cenné body i do budoucna. Při svých aktivitách se tedy nijak neschovávejte a nečekejte, až vás někdo objeví. Naopak, aktivně se ukazujte a buďte středem pozornosti. Tam, kam směřuje pozornost, proudí i energie. Tím můžete svoji práci a podnikání velmi posílit.

Září je také ideální měsíc na to, abyste začali zpracovávat první verze rozpočtů na příští rok. Využijte energií detailu. Díky nim byste měli zpracovat rozpočty poměrně detailně a neměli byste nic zásadního přehlédnout. Návrhy rozpočtů zpracované v tomto období bývají opravdu nejlepší. Nejenže máte ještě v živé paměti to, čeho jste letos dosáhli a co se vám podařilo, ale umíte na své úspěchy volně navázat. To se pak odrazí ve zpracovaném rozpočtu, který bude velmi dobře využívat letošních zdrojů pro úspěch v příštím roce.

PŘIHLASTE SE NA NAŠE KURZY

KURZ LIFE COACH

https://skolafengrenshui.wordpress.com/life-coach-kurz/

 

KURZ FENG SHUI PRO PROFESIONÁLNÍ PORADCE FENG SHUI

https://skolafengrenshui.wordpress.com/kurz-feng-shui-pro-pro-poradce-feng-shui/

KURZ FENG SHUI PRO VÁŠ ŽIVOT

https://skolafengrenshui.wordpress.com/feng-shui-pro-vas-zivot/

ZVEME VÁS NA NAŠE NOVÉ PŘEDNÁŠKY V ZÁŘÍ OPĚT V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE

FENG SHUI – ABY SE VÁM DAŘILO VE VŠECH OBLASTECH ŽIVOTA – 11.9. v 19:00

https://www.mlp.cz/cz/akce/e20409-feng-shui-aby-se-vam-darilo-ve-vsech-oblastech/

FENG SHUI – POZNÁNÍ SEBE SAMA, ROZVÍJEJTE SVŮJ PŘIROZENÝ TALENT 18.9. v 19.00

https://www.mlp.cz/cz/akce/e20410-feng-shui-rozvijejte-svuj-prirozeny-talent/

FENG SHUI – PROSTOR PRO ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU 25.9. v 19:00

https://www.mlp.cz/cz/akce/e20411-feng-shui-prostor-pro-zivotni-rovnovahu/

JAK VYUŽÍT ENERGIE KOHOUTA V ZÁŘÍ V OSTATNÍCH OBLASTECH ŽIVOTA SE DOZVÍTE V ZÁŘIJOVÉM HAPPYWEEKu

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.