VAŠE BUDOUCNOST – DVAKRÁT MĚŘ, JEDNOU ŘEŽ

Budoucnost je dána tím, co děláme dnes. Vy také velmi dobře víte, že budoucnost nám tvoří vše to nové, co si do svého života přinášíme. Nové je tak zdrojem naší budoucnosti. Proto tak silně dáváme důraz na to, aby to nové vždy přinášelo více radostí než starostí (vše, co si pořídíme, vyžaduje naši starost). A protože říjnové energie rozhodně nepřinášejí žádnou podporu nových aktivit, měli bychom si opravdu velmi dobře rozmyslet, co nového (jestli vůbec něco) si do života pustíme.

Image result for watching dog

Pes by vás měl ochránit před špatným rozhodnutím o vaší budoucnosti.

Zde je opravdu velmi důležité využít „hlídací“ energie Psa. Ten vám pomůže ohlídat, abyste si vybrali správně. Ale to, jestli to je, či není správně, určují předem nastavená pravidla, zásady, ale také vaše životní hodnoty. Také jsem si v předchozích článcích již několikrát zdůraznili důležitost plánu na příští období. Ten přináší pravidla toho, co a jak máme dělat. Pokud tedy máte jasně nastavený plán, určený řád, kterým se chcete řídit, pak bude pro Psa velmi jednoduché pohlídat, abyste si do života pouštěli opravdu jen to, co je pro vás dobré. Hodnotícím kritériem má být právě váš plán. Budete-li řešit otázku, zda něco nového dělat, či si do života pořídit, pak to musí být vždy něco, co zapadá do vašeho připraveného plánu. Musíte se tak ptát: odpovídá to mému plánu? Pokud ano, pak si tuto novou věc či aktivitu můžete „pustit“ do života. Pokud ale ne, bude vás před tím chránit právě silný Pes. Jednou z jeho hlavních předností je umění říkat NE. A to je něco, co umí opravdu jen málo lidí (měli by to umět ti, kteří ve svém Astrotypu mají právě Psa nebo silný jangový Kov). Toto NE vás ochrání před vyčerpáním, případnými konflikty a případnou ztrátou. Vaše NE musí proto být kategorické. Energie Psa umí být nekompromisní a takoví musíte být i vy. Pokud tedy to nové – i kdyby to bylo sebe víc lákavé – neodpovídá vašemu plánu, zřekněte se toho. O to pak jednodušší bude váš plán naplnit.

VYUŽIJTE NAŠI SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA STUDENTSKÝ ASTROTYP

Vybíráte letos pro své děti tu správnou střední či vysokou školu? Studentský Astrotyp vám ukáže přirozené talenty vašich dětí, které by vybraná škola měla rozvíjet. STUDENTSKÝ ASTROTYP ZDE:

Výběr školy musí odpovídat přirozenému talentu dítěte.

VÍCE ŘÍJNOVÝ HAPPYWEEK

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.