ŘÍJEN – HESLO MĚSÍCE: FUNGUJE TO

Tak, jako jste se v září měli snažit o dokončení všech aktivit, bude v říjnu důležité se ujistit, že vše také funguje.

To, že se vám podařilo vše dokončit, ještě nic neznamená. Pokud něco děláte, tak chcete také, aby to po dokončení fungovalo. Mít vyrobené auto, které nejezdí je stejný nesmysl, jako dokončit knihu, která se nedá číst. Říjen je tedy nejlepší období pro to, abyste si ověřili funkčnost výsledků vaší práce. Tato funkčnost bude důležitá právě pro vaše fungování v dalším období. Hlavním cílem října tak je přesvědčit se, že vše, co potřebujete, také funguje.

Ujistěte se, že vše funguje, aby příprava na příští rok byla snadná.

Proto byste se měli v říjnu zaměřit hlavně na kontrolu a její výsledky. Týká se to veškerých vašich důležitých činností, ale také věcí a nástrojů, které plánujete využívat. Ověřte si také veškeré smlouvy, dohody apod., tj. to, co vám má zajistit hladké fungování spolupráce v budoucnosti.

Kontrolu zaměřte jak na své „soukromé“ záležitosti, tak i na ty pracovní a firemní. Pokud např. vlastníte firmu, je to dobré období na ověření si výsledků kontrol, které jste měli zahájit již v září. Ověřte si správnost a funkčnost účetnictví. Energie peněz patří mimo jiné i právě k fázi Kovu. Takže nyní je velmi dobré období na veškeré finanční kontroly a zabezpečení financí pro budoucnost.

Ověřte si, že vše, co je pro vás důležité, je opravdu funkční.

Měli byste si také ověřit fungující spolupráci. Ujistěte se, že dosavadní spolupráce je nastavena tak, že bude dobře fungovat i v dalším období. Může se to týkat vašich přátel, ale v případě byznysu i vašich dodavatelů. Projděte si všechny smlouvy, termíny i formy spolupráce. Dbejte na pozornost detailu. Vše do sebe musí zapadat jako ozubená kolečka.

K energii Kovu patří také všechny systémy, které ve svém životě či práci používáte. Může se jednat o komplikované systémy výroby či logistiky stejně tak jako o jednoduchý software vašeho počítače, či platformy vaší webové stránky.

Cokoliv, co nefunguje pak opravte, nebo to vyměňte za funkční systémy, nebo je vylučte ze svých aktivit úplně. Vše, co nebude fungovat vám bude zbytečně vyčerpávat energii a může vám komplikovat budoucí aktivity.

VYUŽIJTE NAŠÍ SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA STUDENTSKÝ ASTROTYP

Vybíráte letos střední nebo vysokou školu pro své děti? Ujistěte se, že znáte jejich přirozený talent a potenciál, aby vybraná škola byla přínosná pro jejich rozvoj. Více ZDE:

Výběr školy musí odpovídat přirozenému talentu dítěte.

VŠE O ŘÍJNU V NOVÉM HAPPYWEEKu ZDE:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.