LISTOPAD – UŽÍVEJTE SI TUČNÉ ZISKY

Pokud jste letos dělali vše správně, pak byste si právě v listopadu měli užít výsledky své práce.

Listopad by měl být měsíc, kdy je již vše ve vašem podnikání dokončeno a hotovo. Pokud tomu tak skutečně je, pak byste si měli začít užívat co nejvíce výsledků své práce. Prvním krokem by mělo být, že zkontrolujete, zda-li je opravdu vše řádně zabezpečeno a že vaše firma má opravdu všeho dostatek. Pokud byste zjistili, že přeci jen něco chybí, pak to rychle doplňte. Důležité je, aby vaše firma byla v co nejlepší kondici, se kterou pak v příštím roce vstoupí do nových aktivit.

Pokud se vám v letošním roce dařilo, měli byste si nyní užívat výsledků své práce.

A jelikož v listopadu vládne fáze Vody a k té patří peníze, bylo by dobré se ujistit, že máte dostatečné fondy na všechny své potřeby. Pokud by vám peníze chyběly, mohlo by to vaši firmu poškodit do budoucnosti. Proto se opravdu ujistěte, že jsou všechny peníze na správném místě. Rozhodně se postarejte o to, aby všechny pohledávky, které jsou splatné, byly na vašem účtu. Jakákoliv nejistota v oblasti peněz může být v tomto období velmi vyčerpávající. Čím dříve budou všechny peníze na vašich účtech, tím lépe.

Ujistěte se, že máte všechny své peníze tam, kde mají být.

Pokud se vám letos opravdu dařilo, pak je důležité, abyste to dali řádně najevo i všem těm, kteří se na vašem úspěchu podíleli. V listopadu je nejlepší období na to, abyste určili, jaké odměny a komu budete vyplácet. Energie Vepře jsou velmi štědré a proto si jen dávejte pozor na to, abyste odměny naměřili přiměřeně. Mohlo by se lehce stát, že někomu vyplatíte daleko více, než byl jeho skutečný přínos a to jen pro to, že máte pocit, že můžete „rozdávat“. Takže při určování odměn je dobré jednat s rozmyslem a nenechat se strhnout pocity. Vepř by se někdy rád rozdal a zapomněl při tom sám na sebe. Proto raději opatrně.

A protože vládnou silné energie vhodné pro zajištění hojnosti a prosperity, můžete se také zamyslet nad tím, co potřebuje vaše firma, aby byla také „spokojená“. Může se to týkat různé výbavy, investic, zařízení, technologií, nových kanceláří apod. Je důležité, abyste věděli, že je vaše firma dobře zabezpečená a že se jí bude dobře dařit i v budoucnosti. Udělejte si proto jasnou představu o tom, co vše by vaše firma potřebovala a určete pro tuto potřebu ty správné fondy.

Image result for company party

Oslavte své úspěchy s těmi, kteří vám pomohli jich dosáhnout.

Energie Vepře jsou velmi silně spojené s hojností všeho druhu, můžete toho využít k tomu, že pro své zaměstnance uspořádáte honosnou oslavu výsledků jejich práce. Můžete uspořádat společnou večeři či party. Vše by mělo jasně vypovídat o tom, že se vaší společnosti opravdu daří a že je za práci svých zaměstnanců vděčná a že si jí váží. Na takovéto akci není vhodné šetřit. Buďte štědří a vrátí se vám to v příštím období. Podobně můžete udělat oslavu pro své zákazníky. Poděkujte jim tak za jejich přízeň a loajalitu. Tato oslava nemusí být tak honosná, jako pro vaše zaměstnance. Zákazník by mohl nabýt dojmu, že se vám daří až příliš a že vám v příštím období bude raději platit méně 🙂 .

No a protože Vepř rád pomáhá druhým, měli byste se také zamyslet nad tím, jak může vaše firma přispět těm, kteří pomoc ostatních potřebují. Pokud vaše firma ještě nemá nějaký charitativní program, kterému se dlouhodobě věnuje, můžete právě v listopadu hledat příležitosti, jak potřebným pomoci.

Zveme vás na naše nové semináře a kurzy:

Základní kurz Feng Shui – vše o kurzu ZDE:

Fotka uživatele Akademie štěstí.

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

 

Seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa – vše o semináři ZDE:

Fotka uživatele Akademie štěstí.

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.