V LISTOPADU MĚJTE OTEVŘENOU NÁRUČ

Říjen byl hlavně o dodržování pravidel. Ta slouží k tomu, aby vše fungovalo jak má. V listopadu byste to měli umět ocenit.

Energie Vepře jsou určeny hlavně k tomu, abyste si užívali a měli se opravdu dobře. K tomu, aby to tak opravdu bylo, slouží hlavně nastavená pravidla. S těmi vám měl v říjnu pomoci Pes. Nyní, když vše funguje (pokud jste správně energie Psa využili), je čas si vše krásně vychutnat a ničím se zbytečně nevyčerpávat. Energie listopadu jsou opravdu slabé na to, abyste řešili komplikované situace. Vepř má rád pohodu, klídek a vzájemnou dobrou náladu. Důležité je vědomí, že se všichni mají dobře a že vlastně není potřeba nic řešit. Čím je vše jednodušší, tím lepší. Hlavně nic nekomplikovat.

Mějte otevřenou náruč i své srdce pro ty, kteří to potřebují.

Vepř má ale také velmi otevřenou náruč. Má rád společenství lidí, které má rád, a kterým může být prospěšný. Snažte se proto v listopadu trávit hodně času se svými přáteli. Uspořádejte příjemné setkání u dobrého jídla či sklenky něčeho dobrého. Příjemné posezení, dobrá nálada je to, co Vepř má rád. A pokud se může navíc ujistit, že se všem dobře daří, bude ještě spokojenější.

K energiím Vepře se váže pomoc ostatním. Zamyslete se nad tím, kdo by z vašeho okolí mohl ocenit vaši pomoc. Pokud někoho takového máte, snažte se pro ně něco udělat. Nemusí to být nic náročného. Často stačí i jen slovo podpory nebo ukázat, že vám na lidech kolem vás záleží. Jen pozor na to, že Vepř umí být také velmi obětavý. Někteří „vykukové“ toho mohou zneužít a chtít po vás i to, co skutečně vůbec nepotřebují. Proto se vždy ujistěte, že pomáháte opravdu jen těm potřebným. Nenechte se zbytečně zneužívat. Mohlo by vás to velmi vyčerpat. A vzhledem k tomu, že vládnou již velmi slabé energie, mohlo by vás to stát mnoho zbytečných sil.

Image result for get help

Pokud vy sami potřebujete pomoct, nebojte se o ni požádat.

Energie pomoci ale nevládnou jen jedním směrem. Není to tedy o tom, že máte pomáhat jen vy. Ale i vy můžete být v situaci, kdy by se vám pomoc od vašeho okolí hodila. Pokud tedy skutečně něco potřebujete, požádejte o pomoc právě v tomto období. Ostatní by vám mohli vyjít vstříc a pomoci vám v situacích, kdy to potřebujete.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

HAPPYWEEK na listopad najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.