V LISTOPADU JIŽ NIC NOVÉHO NEZAČÍNEJTE

V tomto období jsou energie skutečně na nejnižší úrovni z celého roku. Bude tomu tak až do 21. prosince, kdy bude následovat zimní slunovrat. V tom okamžiku dojde ke změně, kdy klesající energie budou nahrazeny vzrůstem Jangu – tedy aktivních a silných energií. Než se tak stane, měli byste se soustředit právě na šetření energie a ne na její vydávání. Stačí si uvědomit, že toto období je ta samá energie, jako je hluboká noc na denní úrovni. Na té roční je to právě zimní období. Stejně jako noc, tak i zima slouží hlavně k regeneraci a přípravě na nadcházející nové období. V noci se připravuje vaše tělo na nový den, v zimě se máte připravovat na nový rok a nadcházející jaro, kdy máte plni energie a zčerstva znovu vystartovat, jako startujete nový den každé ráno. Pokud se špatně, nebo málo vyspíte, bude následující den náročný a vyčerpávající. Stejně tak budete mít složitý a vyčerpávající celý rok, pokud v zimě nebudete odpočívat a regenerovat svůj organismus.

Užívejte si jen klídek, pohodu a příjemné chvíle.

 

V listopadu a prosinci byste se proto neměli pouštět do ničeho nového. Užívejte si co nejvíce klidu a pohody. Čerpejte energii z toho, čeho jste letos dosáhli. Rozhodně do ničeho neinvestujte svoji vlastní energii. Její vyčerpání by mohlo být opravdu nebezpečné. Pokud se nebudete šetřit a řádně odpočívat, dojde k silnému vyčerpání a oslabení celého vašeho organismu. To se může projevit již v zimě formou různých onemocnění. Ale rozhodně si tím přivodíte jarní únavu, která vás na několik týdnů (a možná i měsíců) vyřadí úplně ze hry. Tím přijdete o podporu silných jarních energií, které vám mají pomoci k razantnímu startu do nového roku. A jak se říká: dobrý start, poloviční výhra. Tak se o ni nenechte připravit tím, že se zbytečně vyčerpáte právě v nadcházejícím zimním období.

Takže v listopadu jen zlehka, pomalu a hlavně s radostí a pocitem naplnění. Prostě si užívejte a nechte se hýčkat. Na další aktivitu si počkejte až do února. Tam se můžete „chytit“ razantního Tygra a skočit s ním přímo do nového roku.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.