…..A BUDEME SE VÁÁÁÁÁLET

Vepř dokáže být výborný labužník a velmi rád si všechno pořádně vychutnává. A protože za vlády pasivních energií nemáte být příliš aktivní, velmi rád si s vámi užije klídek a pohodu.

Příjemné pohodlí vašeho domova vám musí umožnit nerušený odpočinek.

Abyste si mohli svůj klid a krásnou atmosféru „lenošení“ opravdu vychutnat, musíte si k tomu přizpůsobit i svůj interiér. To, že máte zateplovat a bránit pronikání chladu jsme psali již v říjnovém HAPPYWEEKu. Samozřejmě to platí i pro tento měsíc. Chlad bude nyní ještě narůstat a proto veškerá opatření proti chladu jsou stále aktuální. Posilujte energii Ohně, abyste studené energie Vody co nejvíce vyrovnávali. Ideální je skutečný oheň. Pokud tedy máte kamna nebo krb, pak je co nejvíce využívejte. Přirozený oheň je nejlepším zdrojem energie fáze Ohně. Nejen že brání chladu, ale navíc nabíjí aktivní energií, která vám v tomto období tak chybí.

Related image

Pohoda, teplíčko, něco dobrého…., to je správný listopad.

Vepř ale bude chtít více, než jen pocit tepla. Vepř se rád „rochní“ a proto byste mu to měli co nejvíce umožnit. V celém interiéru tak musí vládnout atmosféra uvolnění a útulnosti. Musíte si vytvořit místečka, kde můžete v pohodě spočinout a jen tak si využívat slasti nicnedělání. Důležité je, abyste se cítili příjemně, uvolněně a chvíle odpočinku si skutečně užívali do sytosti. K příjemnému lenošení bude patřit i něco dobrého na zobání a sklenička nějakého lahodného moku.

Image result for winter baking

Dobrůtky by vás měly doma čekat na každém „rohu“.

Celý prostor si také vyzdobte tak, abyste měli pocit hojnosti. Na všech místech, kde to jen trošku jde, by tak měly být různé misky s různými dobrůtkami. Ideální jsou různé, doma pečené, sladkosti jako např. bábovka, koláčky, sušenky, štrůdl apod. Není důležité jen jídlo samotné, ale také jeho vůně, kterou byste měli provonět celý interiér. Pokud k tomu dodáte aroma skořice, vanilky, či zázvoru, tím lépe. K dostání jsou také různé aroma olejíčky, které můžete využít ve svých aroma lampách. Důležité je, aby jejich vůně byla zahřívající – tedy nic osvěžujícího.

Vepř určitě ocení příjemné polštáře a deky, do kterých se můžete hezky zachumlat a užívat si příjemné teplo a jejich měkkost. Ideální je též tělesné teplo. Takže pokud můžete, vlezte si pod deku i se svým partnerem či se svými dětmi. Udělejte si rodinou idylku a buďte spokojení. A když si při tom zdřímnete, tím lépe.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.