FENG SHUI – Prosperita, zdraví, dlouhověkost

To, jestli se nám daří, či nedaří záleží na prostředí, které si vytváříme. Vše v přírodě je nastavené na přirozenou prosperitu. Nic nevzniká pro to, aby se tomu nedařilo. I vám se tedy má v životě přirozeně dařit.

Každý člověk má přirozený potenciál úspěchu. Je to přírodní zákon.

Feng Shui je umění, které zabezpečuje funkci. Aby něco fungovalo, musí to mít správný poměr tzv. energie Jin a Jang. Jang je energie aktivní, tj. energie fungování a Jin je energie formy, která funkci zabezpečuje. Pokud tedy např. chcete, aby se něco kutálelo (kutálet = funkce), pak to musí mít kruhovou formu. Chcete-li aby se ve vašem životě něčemu dařilo (např. vztah), musíte tomuto vytvořit správné prostředí, ve kterému se tomu bude dařit. A právě tvorbu tohoto prostředí umí Feng Shui.

Vše v přírodě je určeno k prosperitě, tedy i váš život. Jen musí mít to správné prostředí.

Pokud máte správně vytvořené prostředí, pak se tam daří tomu, pro co jste toto prostředí vytvořili. Chcete-li mít např. bohatou úrodu rajčat, musíte je zasadit do správné zeminy, ve správný čas a dopřát jim dostatek tepla, světla a vláhy. To je prostředí, ve kterém se rajčatům daří. Život člověka je samozřejmě o něco složitější, než je pěstování zeleniny. Každý život je ovlivňován několika životními oblastmi, ve kterých se život vyvíjí. Feng Shui je dělí na tzv. 9 životních oblastí. Pokud pro všechny tyto oblasti vytvoříte vhodné prostředí, pak se vašemu životu – jako celku – bude dařit.

Devět základních oblastí života.

Přestane-li vám jen jediná oblast v životě fungovat, kvalita celého života se sníží. Je to stejné, jako když se ve složitém stroji zlomí jedno malé nepatrné kolečko. Stroj se začne zadrhávat a postupně se budou ničit i ostatní součástky a stroj přestane fungovat úplně. Podobné je to ve vašem životě. Nefunguje-li vám kariéra, může to mít po nějaké době nepříznivý vliv na váš vztah (věnujete kariéře tolik energie, že začnete oslabovat energii vztahu). Nefunkční vztah posléze přeroste v nefunkční rodinu. Její rozpad může zapříčinit kolaps vašeho bohatství, atd. atd. Vše se skládá z jednotlivostí, které ale tvoří celek. Celek nefunguje bez jednotlivostí, stejně tak jednotlivost nemá žádný smysl bez celku. K čemu je ozubené kolečko bez hodin a k čemu jsou hodiny bez kolečka?

I vaše zdraví se může rozvíjet jen ve správném prostředí.

Dnešní uspěchaná doba nás často nutí věnovat příliš pozornosti jen jedné oblasti života a tím nevěnujeme dost energie ostatním oblastem. Stejně je to tak s naším tělem a zdravím. I tělo je celek. Je složeno z jednotlivých orgánů, které musí fungovat současně a navzájem tvoří celek. Jakmile se jeden orgán oslabí, začnou se postupně oslabovat i další orgány. Slabý orgán tak způsobí nemoc. Úroveň oslabení pak určuje i stupeň onemocnění. Pokud dojde k výraznému oslabení orgánu či několika orgánů najednou, přestane tělo fungovat a přijde konec. Tak jako vše i vaše tělo potřebuje to správné prostředí, ve kterém se mu bude dařit a tím i všem jeho orgánům. Jakmile toto prostředí není pro vaše tělo vhodné a nedodává mu dostatek té správné energie, začne tělo slábnou a jeho funkce bude kolabovat. Proto je Feng Shui velmi důležité I z hlediska zdraví. Protože jen dobré zdraví může zaručit tělu dlouhověkost a naplnění 120 let, pro které je tělo určeno.

Budete-li žít na základě rovnováhy dané Feng Shui, kvalita vašeho života se zlepší. Všechny „součásti“ budou fungovat společně a vytvoří tak krásný a funkční celek. Budou se navzájem podporovat a vytvářet novou a novou energii. Tak silné Feng Shui umí být.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.