PROSINEC: PŘIPRAVIT KE STARTU, POZOR….TEĎ!

Těšili jste se, že si konečně na konci roku alespoň trošku odpočinete? Smůla, na to jste měli myslet v listopadu :).

Ano, je to tak. Končí doba odpočinku, lelkování, pohodlného válení se a nicnedělání. Slunce se začíná vracet. Je to jako brzké ráno, kdy nás sluníčko začíná šimrat a říká: vstávat, bude krásný den!

Related image

Jak se říká: ranní ptáče dál doskáče. To platí i o začátku nového roku.

Přesně takové energie vás čekají v prosinci s příchodem zimního slunovratu. Proto byste se měli ujistit, že ve svém podnikání nezaspíte. Žijeme v rychlé době a právě rychlá Krysa má vaše podnikání znovu nastartovat. Nemá sice ještě tolik síly, abyste se mohli hned v prosinci vrhnout do maximální aktivity, ale máte se začít připravovat.

Pokud podnikáte, nebo budujete svoji kariéru, pak byste právě nyní měli začít více přemýšlet o svých cílech na příští rok. Jako první krok si musíte uvědomit, ze které startovací pozice vlastně vyrážíte. Tj. musíte vědět z jakého základu můžete vystartovat. Udělejte si zpětně analýzu roku 2017 a ujasněte si, jak vám vaše letošní výsledky mohou pomoci v příštím roce. Neměli byste tedy plánovat bez jasné analýzy. Nic si „necucejte z prstu“, ale opírejte se o „tvrdá data“, výkazy, výsledovky a výpisy z účtů.

Energie Krysy umí také „rozpohybovat“ peníze.

Ano, energie Krysy patří k elementu Voda a ta umí pracovat s penězi. Proto byste si měli udělat velmi dobrý přehled o svých financích. Krysa vytváří tzv. jangovou Vodu, tj. tekoucí. Proto jsou důležité tzv. finanční toky – příjmy a výdaje. Své plány proto velmi dobře propojte s možnými finančními toky – kdy a co můžete platit, kdy a za co můžete očekávat příjmy. V prosinci si tak můžete udělat velmi dobrý a funkční finanční plán pro své podnikání.

Kryse je také velmi dobrá v komunikaci. Proto byste měli o svých cílech a plánech hovořit s těmi, kteří se budou podílet na jejich realizaci. Je velmi důležité, aby vaše cíle a plány byly srozumitelné i všem ostatním. Musíte všichni vědět, na jakou cestu se v roce 2018 chystáte. Poraďte se s ostatními, jakou výbavu byste si měli připravit, abyste cestu zvládli bez překážek a zbytečného vyčerpání. Jaké prostředky budete potřebovat, vybavení, počítače, softwary, stroje, lidi atd.. Ujistěte se, že budete mít všechno funkční.

Related image

Krysa velmi dobře komunikuje, využijte toho pro komunikaci v rámci své firmy. Slaďte své plány s ostatními.

Pokud budete mít ve svých cílech a plánech jasno, začněte je představovat i svým podřízeným. Všichni se musí na cestu připravit. Nemůže se stát, že až zazní pokyn START, nebude někdo vědět, kam a kudy má vyrazit. Zmatky na začátku vás velmi zdrží a chaos vás pak může provázet celým rokem 2018.

Energie Krysy má také vše zjednodušovat, ne komplikovat. Proto se ujistěte, že je všem všechno jasné. Nastavte vše tak, aby každý mohl svého cíle dosáhnout lehce a bez vyčerpání, stresu apod. Váš plán by měl také odhalovat možné překážky a ukázat možnosti, jak tyto překážky obejít či překonat. K postupu musíte mít správné zdroje a musí jich být dostatek.

Image result for way to the top of the mountain

Nyní stojíte na úpatí hory, na kterou chcete v roce 2018 vylézt. S přípravou to bude jednodušší.

Představte si, že plánujete výstup na vrchol vysoké hory. Musíte znát podmínky, cesty, překážky, jakou máte mít výbavu, na co vše se musíte připravit, kdo bude mít na cestě jaké úkoly.

S touto přípravou vám má pomoci právě Krysa. Na ní bude v lednu navazovat Buvol, který již bude mít dostatek síly na to, aby vás začal posouvat na cestě kupředu. Proto musíte být na jeho vládu velmi dobře připraveni.

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.