MÁ BÝT JEŽÍŠEK BOHATÝ?

Pocit hojnosti je pro život člověka důležitý. Dodává pocit bezpečí a snižuje tak energii strachu a stresu. Hojnost neznamená, že musíte být milionáři a honit se za penězi. Vyvážená hojnost znamená, že máte všeho dostatek pro své potřeby a trošku navíc jako rezervu pro případ, kdy se nebude úplně dařit.  I prosinec je vhodný měsíc pro oslavu hojnosti a spokojenosti. Vánoční svátky jsou téměř ideální k tomu, abyste měli dobrý pocit z toho, že se vám v životě dobře daří. Ne nadarmo se hlavnímu vánočnímu svátku říká „Štědrý den“. A i proto byste si měli nadělit „bohatého Ježíška“.

„Kupa“ dárků pod stromečkem vám pomůže posílit pocit, že se vám dobře daří.

Štědrý den je velkým dnem pro nás všechny. Je to den, kdy se máme cítit šťastní, spokojení a máme mít pocit všeobecné spokojenosti. Proto bychom tento den měli opravdu velmi dobře připravit a dát si na něm velmi záležet. Nejde jen o dárky. Jde o celkovou atmosféru. Proto jsou velmi důležité dekorace a celková výzdoba vašeho domova. S tím souvisí hlavně příprava slavnostní vánoční tabule pro štědrovečerní večeři. Ta by měla vypadat velmi honosně a bohatě. Celý prostor, ve kterém se nachází váš jídelní stůl, by měl být bohatě vyzdoben a všude by měl být dostatek jídla a různých vánočních pochoutek. To je hlavní energie hojnosti a bohatství. Na té si dejte nejvíce záležet.

Related image

I krásně a bohatě ozdobený jídelní stůl přispívá k energii hojnosti. Nechte si na přípravě jídelního stolu opravdu záležet.

Druhou významnou událostí tohoto svátku je příchod Ježíška. Možná si řeknete, že štěstí a Vánoce nejsou přeci o „věcech“, které si rozdáte. Ano, skutečně nejde o ty konkrétní dárky jako takové. Ale jde opět o symboliku a atmosféru. A ta má velký vliv na váš život. Jen si vzpomeňte, jak jste vnímali, když jste jako malé dítě přicházeli k vánočnímu stromečku. Tajil se vám dech a honosnost, záře svíček, světýlek, prskavek, to vše bylo mystické a krásné. A ta hromada dárků! Měli jste pocit, že se vám plní sny, že prožíváte krásné okamžiky svého života, že je k vám život štědrý. A o ten pocit právě jde.

Image result for christmas tree

Nemusíte si nadělit dárky za miliony, ale mají potěšit srdce vašich blízkých.

Pokud máte pod stromečkem opravdu hromadu dárečků, tak je to takový ten krásný pocit bohatosti a hojnosti. Z tohoto důvodu je lepší mít pod stromečkem více menších dárků, než jeden obrovský. Už jen ty pocity při rozbalování, kdy se vám tají dech, co z pod toho papíru, který nedočkavě trháte, najdete. A čím více těch „papírů“ trháte, tím vícekrát takový pocit prožíváte. Pokud si rozbalíte jen jeden dárek (i když obrovský), tak si tyto pocity tolikrát neužijete. Tím se tak trošku ochuzujete.

Takže z toho plyne, že k vám i letos musí zavítat bohatý Ježíšek :).

Jak si správně nastavit bohatost svého života vás naučíme na našem základním kurzu Feng Shui:

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.