V PROSINCI ROZDÁVEJTE ŠTĚDROST A RADOST

Prosinec je jeden z měsíců, kdy se velmi dobře mohou upevňovat vztahy. Je to kouzelný až mystický měsíc díky pohádkovým vánočním svátkům. Proto se v prosinci velmi dobře posilují i přátelské vztahy.

Vánoce máme většinou pevně fixované jako rodinné svátky. Ano, rodina je v tomto měsíci velmi důležitá. Ale protože Vánoce jsou opravdu kouzelné až mystické svátky, pomáhají zázrakům a mají velkou sílu a moc. Přátelé jsou totiž pro nás v životě důležití. Ne jen pro to, abyste si s nimi užívali zábavu a různé zážitky. Přátelé nám do života přinášejí velmi významnou energii – pomoc.

Díky přátelům můžeme zvládat naše životní úkoly mnohem snadněji a bez zbytečného vyčerpávání. Pokud nám tato energie v životě funguje, pak je život mnohem jednodušší a hezčí. Skutečné přátelství je tak velmi vzácné a jen málokdo si tuto energii v životě skutečně užívá.

Pokud máte ve svém životě skutečné přátele, pak je důležité jim ukázat, že si jejich přátelství velmi vážíte. A právě vánoční čas je velmi příjemným obdobím, kdy jim svoji lásku, náklonnost i vděk můžete přirozeně prokázat.

Věnujte o Vánocích svůj čas i svým přátelům.

V prosinci byste si tak měli udělat na své přátele čas. Můžete s nimi strávit příjemné chvíle u dobrého jídla v příjemné restauraci, nebo uspořádat společné posezení u vás doma. Vřelost, náklonnost a hlavně upřímnost by měla být v prosinci opravdu oceněna. Ukažte svým přátelům, jak moc vám na nich záleží a jak si jich vážíte. Pokud vám letos s něčím pomohli, poděkujte jim a ukažte jim svůj vděk.

Vánoční doba je velmi emotivní a vše, co v tuto dobu uděláte je vnímáno daleko více a citlivěji, než v jiné roční období. Proto toho co nejvíce využijte. Věřte, že přátelé velmi ocení, když jim ukážete, jak moc vám na nich záleží.

K Vánocům patří dárky a proto se snažte svým přátelům dát třeba i maličkost. Zde opravdu nejde o dárek samotný, jako spíše o to, že jim ukážete, že jste na ně nezapomněli. Symbolika je důležitější, než „věc“ samotná. Ale pokud víte, čím své přátele opravdu potěšíte, pak se snažte jim dát právě takový dárek.

Image result for christmas gift

Vánoční dárek má přátelům hlavně sdělit, že je máte rádi a že jsou pro vás důležití.

Vánoce jsou hlavně o dávání dárků, než o dostávání dárků. Vy víte, že energie dávání je daleko silnější a příjemnější, než energie dostávání. Proto dávejte dárky svým přátelům „nezištně a nekalkulujte“. Zde nejde o vyváženost (já mu dárek za stovku, on mě dárek za stovku). Ta v tomto případě opravdu není důležitá. Jak se říká, darovanému koni na zuby nekoukej. Takže rozhodně nezkoumejte, jestli dárek od vašich přátel je stejně hodnotný, jak ten, který jste vy věnovali jim.

I v této oblasti můžete využít energii Krysy. Má ráda komunikaci a přináší individuální energie. Pokud tedy máte své přátele daleko, tak jim alespoň zavolejte a prohoďte s nimi pár slov. Poděkujte jim a ukažte, že vám na jejich přátelství záleží a že si ho vážíte. Individuální energie využijte k tomu, abyste jim dali dárky, které jsou vhodné pro ně a ne podle toho, co se líbí vám.

Jak si správně nastavit přátelské vztahy se naučíte na našem Základním kurzu Feng Shui

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.