ZAČÁTEK VAŠÍ BUDOUCNOSTI PŘICHÁZÍ V PROSINCI

Poslední měsíce roku (říjen a listopad) jsme neměli již nic nového začínat. Měli jsme se věnovat dokončení a užívání si výsledků naší celoroční práce. I první polovina prosince patří k velmi pasivním energiím, ale Krysa již přináší první jangový náboj. Je to energie, které se říká „prvopočátek počátku“. Znamená to, že „to nové“ se začíná probouzet, ale ještě se to nebude projevovat, zhmotňovat. Krysa nám tak dává první impuls k tomu, abychom se pomalu ale jistě začali zajímat o budoucnost. Máme se začít dívat směrem dopředu, k novému roku, který již brzy začne.

V prosinci bychom se měli pomalu začít zajímat o naši budoucnost v novém roce.

V tomto období byste si tedy měli pomalu ale jistě začít dělat jasno, čeho byste chtěli příští rok dosáhnout. Je to vhodné období na získávání informací, jejich zpracování a analýzu. A protože Krysa má ráda komunikaci, tak je také dobré si o svých představách povídat s těmi, kteří vám s realizací mohou pomoct nebo poradit.

Tím, že se začnete zajímat o aktivity v novém roce, nastartujete pomalu aktivní energii, která vás bude k dosažení cíle postupně směřovat. Je to energie podobná pramínku řeky. Dokud nezačne proudit, řeka nevznikne. Jakmile ale začne téct, bude si hledat cestičku a postupně se z malého pramínku stane potůček, pak říčka a nakonec mohutná řeka, která se vždy dostane ke svému cíli. Ale bez původního pramínku žádná řeka nevznikne. A právě energie Krysy přinášejí tento pramínek, začátek a první krůčky vaší cesty k novému cíli.

Začněte třídit informace a analyzujte možnosti.

Proto již moc neváhejte a začněte být aktivní. Přemýšlejte o tom, co chcete, hledejte možnosti, dívejte se po příležitostech, studujte informace a nechte si poradit od těch, kteří o dané problematice vědí více a mají již zkušenosti. Pokud se potřebujete něco nového naučit, začněte hledat materiály a postupně se s nimi začněte seznamovat.

S přípravou na úspěšný rok 2018 vám pomůžeme na našem semináři Rok 2018 a s kariérou a podnikáním na semináři Kariéra v roce 2018.

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.