2018 – JAKÝ BUDE ROK ZEMITÉHO PSA

V roce 2018 budou vládnout tři základní energie a začíná 16.2. 2018:

  • Energie Kovu (Pes je tzv. kovové zvíře)
  • Energie Země (je to zemitý rok)
  • Energie Ohně (vládne tzv. Letící hvězda 9 s energií Ohně)
Foto: freepik.com

Naštěstí pro nás všechny jsou tyto energie v tzv. harmonickém pořadí (Oheň posiluje Zemi a ta posiluje Kov). Proto budou energie Psa opravdu silné až mohutné. Oheň bude tyto energie aktivovat a Země je bude konsolidovat a mírnit. Proto energie Psa mohou být velmi aktivní, ale ne úplně „bláznivé“.

Pes přichází po vládě Ohnivého Kohouta, který vládl v roce 2017.

obraz od Evy Schneiderové

V roce Ohnivého Kohouta jsme měli vše řádně dokončit. Měli jsme využít pracovitosti a schopnosti pracovat s detailem k tomu, abychom měli vše hotové a připravené pro další využití. Úkolem Psa pak bude, aby naše snažení zkontroloval a výsledky naší práce ochránil. Jeho úkolem bude vylučovat vše, co je nefunkční a co by mohlo bránit dobrým výsledkům v budoucnosti. Proto byste měli tento rok opravdu využít k tomu, abyste si v životě udělali co největší pořádek. Zhodnoťte vše z hlediska toho, jestli to vašim budoucím záměrům vyhovuje, nebo ne. Pokud ne, je třeba tyto věci, lidi a aktivity z vašeho života vyloučit. Když to neuděláte, budou vám jen brát energii a mohou vám ztížit dosahování vašich cílů, nebo dokonce jejich dosažení zabránit.

rotten apple Free Photo

Foto: freepik.com

Je to stejné, jako když vám jedno zkažené jablko zničí celou úrodu. Výsledky své práce a své plány si proto musíte v roce 2018 velmi dobře chránit. Jen tak si zaručíte, že se vám bude opravdu dobře dařit. Pes je „hlídač“ a proto bude dohlížet na to, aby se vám co nejlépe dařilo. Musíte být ostražití a pozorní jako on a hlídat, aby vaše plány nikdo neničil a nenarušoval.

Searching information with loupe Free Photo

Foto: freepik.com

Pes je velmi důsledný. Proto se v roce 2018 na vše důkladně připravte. Vše byste si měli kontrolovat. Na všechny aktivity si předem stanovte pravidla. Snažte se mít vše smluvně zajištěno. Smlouvy a dohody musí mít jasná pravidla a i dané sankce při nedodržení podmínek. Rozhodně nejednejte stylem: „No, nějak se pak dohodneme.“ Pokud nebude vše jasné na začátku, budou hrozit nepříjemné konflikty. A nezapomínejte na kovovou energii Psa, která se váže také k penězům. Takže spory mohou hrozit právě v této oblasti. Energie Země zase bude chtít, abyste si vše ověřili objektivně a na základně reality. Ujistěte se, že vámi plánované aktivity jsou opravdu reálné. Spoléhejte na fakta a ne na informace typu „jedna paní povídala“. V tomto roce není opravdu místo pro riziko a nejistotu. Ta by se vám mohla velmi nepříjemně vymstít. Pokud si nejste jistit, nepouštějte se do ničeho. Vše si nejprve řádně ověřte a hrajte na jistotu. Vyplatí se vám to.

Close-up of fire flames Free Photo

Foto: freepik.com

Energie ohně nás budou velmi silně aktivovat. Proto bychom měli být v roce 2018 aktivní. Neměli bychom jen pasivně čekat a reagovat. Naopak, převezměte iniciativu. Buďte vy tím prvním impulzem, který bude věci iniciovat. Oheň je energie, která má přinášet naplnění. Proto se pouštějte jen do takových aktivity, které vám toto naplnění přinesou. Nedělejte nic pro slávu, peníze, či jiné „požitky“ a vnější uspokojení. Tato energie je velmi pomíjivá a Pes s ní bude navíc velmi silně bojovat. Proto by pak mohlo ve vašem životě docházet ke zbytečným konfliktům. Oheň je o vášni, radosti a to by měla být vaše hlavní síla, která vás má nastartovat. Věnujte se jen tomu, pro co se skutečně nadchnete a z čeho budete mít  opravdovou vnitřní radost, která vám přinese naplnění. Do ničeho jiného se v tomto roce raději nepouštějte.

Light bulb with drawing graph Free Photo

Foto: freepik.com

Při rozhodování o tom, zda-li se do něčeho pustíte, či nikoliv, byste měli letos využít spolupráci energie Ohně, Země a Kovu (Psa). Oheň by vám měl dát vášeň, radost a naplnění. Pokud budete mít nápad, do kterého se takto zamilujete, pak využijte Zemi k tomu, abyste svůj nápad realisticky a objektivně zhodnotili. Pokud budete mít jistotu, že tuto akci zvládnete a že vám opravdu přinese radost a naplnění, pak by měla následovat energie Kovu. Ta vám pomůže vytvořit velmi detailní plán. Ten by měl zahrnovat co nejvíce detailů a rozložení zodpovědnosti na všechny, kteří se na vašem plánu budou podílet. Nastavte pevná pravidla a dohodněte se s ostatními na jejich dodržování. A nezapomínejte na čas. Kov je energie času. Proto byste si své úkoly měli stanovit i s přesným časovým určením: kdo, co, kde a do kdy.

Web design concept with drawings Free Photo

Foto: freepik.com

Letos se opravdu velmi dobře na vše předem připravte. Nepouštějte se do ničeho bez důkladných příprava a plánování. Rok 2018 bude opravdu přát těm připraveným. Ostatní lidé budou často narážet na konflikty, nedorozumění, chyby apod. To může vést k tomu, že se jim nepodaří dosáhnout svých cílů, nebo je cesta k nim bude stát velmi mnoho energie. Heslem tohoto roku je KONTROLA. Vše si řádně ověřujte a nejen na začátku. Kontrolu provádějte často i v průběhu dané aktivity. Nic neponechávejte náhodě. Máte sílu k tomu, abyste vše mohli sami zvládnout a k tomu i velmi dobré nástroje v podobě energií tohoto roku. Pes je kovové zvíře a to znamená, že má pevnost, sílu a schopnost prosadit se. Přináší pevnou vůli a když se do něčeho opravdu zakousne, pak se mu to podaří i „urvat“ pro sebe. Neměli byste tedy mít letos malé plány. Stavte je na tom, čeho jste dosáhli v minulých letech a pokračujte ve svém snažení jít dál.

Baking concept kitchen cooking cutlery accessories for baking on wooden background with flour. Closeup. Cooking Process. Free Photo

Foto: freepik.com

Pes má rád tradice. Stavte na nich a upevňujte je. Udržujte své zvyky v rodině, ve firmě, se svými přáteli. Opakujte a využívejte to dobré, co víte, že vždy dobře funguje. To je energie Kovu, která velmi dobře posiluje. Navíc to přináší jistotu, kterou má ráda Země. A pokud vám tyto zvyky a tradice přinášejí radost, pak tím využijete i energii Ohně. Pes naopak nemá rád „novoty“ a novinky. Proto nezkoušejte nic revolučního, neznámého a neobvyklého. Mohlo by té přinésti více zmatku a škody než užitku. Nechte si to na příhodnější roky.

V roce 2018 hrajte na jistotu a tak mějte smělé cíle, které podložíte detailními plány a precizní kontrolou. Tak bude pro vás rok Zemitého Psa úspěšný.

Více o tom, jak co nejlépe využít energie Zemitého Psa se dozvíte na našem semináři Rok 2018 – Rok Zemitého Psa. Přihlásit se můžete na dasa@byu.cz nebo 602 556 479. Vše o semináři zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

HOOODNĚ ŠTĚSTÍ V ROCE ZEMITÉHO PSA

Obraz Evy Schneiderové

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.